Еко-сумка з бавовни - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Сувенирная продукция » Эко-сумки » Еко-сумка з бавовни

Еко-сумка з бавовни

46 грн/шт

Еко-сумка – дуже функціональний сувенір. Це чудовий подарунок як від себе, так і від імені підприємства. Наші еко-сумки витримують вагу до 20-ти кілограмів. Брендована еко-сумка – чудовий варіант роздаткового матеріалу на ваш захід, конкурс або виставку.

Еко-сумка – це предмет, який завжди буде використовуватись власником, а значить реклама вашого бренду буде всюди, де він проходить.

Нанесення відбувається декількома способами: трафаретний спосіб друку, автоматизований трафаретний друк, цифровий друк, а також вишивка.

Цифровий друк на еко-сумках відбувається за технологією прямого друку на тканині на спеціальних станках.

Трафаретний спосіб друку. Для нанесення зображення використовуються спеціальні нейлонові, поліефірні або металеві сітки малої товщини, а нитки в ній знаходяться близько одна до одної. Спеціальні фарби протікають в потрібній кількості через сітку і наносять зображення на сумку. Після чого фарба на сумці фіксується термопресом під високою температурою.

Для розрахунку вартості замовлення залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном. Він розрахує вам вартість продукції та відповість на всі запитання.