Виготовлення пластикових карток - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Виготовлення пластикових карток

Пластикова картка стандартна10,80 грн/шт
Пластикова картка зі штрих кодом11,10 грн/шт
Пластикова картка з магнітною стрічкою12,80 грн/шт
Пластикова картка з нумерацією-ембосування14,10 грн/шт
Пластикова картка срібло-золото13,10 грн/шт

Виготовлення пластикових карток в Полтаві

Пластикова картка — один з найпрогресивніших і універсальних способів викликати інтерес, притягнути та перетворити потенційного клієнта в постійного. Такі вироби отримали велику популярність, бо є зручним, естетично привабливим і достатньо надійним матеріалом для виконання різноманітних функцій оплати, отримання бонусів або знижок.

Дисконтні або знижкові носії інформації нині є найкращим варіантом в маркетингу, а різноманітні види здатні задовольнити будь-які смаки та потреби бізнесу. Таким чином, друк пластикових карт є майже необхідною умовою для успішного залучення нових замовників і потенційних клієнтів. Введення в бізнес дисконту в рази збільшує активність покупців.

Використовують дисконтні картки в різноманітних сферах торгівлі та послуг:

  • харчові продукти
  • магазини одягу
  • електроніка та техніка
  • ювелірні салони
  • ресторани та кафе
  • спортзали та фітнес-клуби
  • розважальні заклади
  • ігрові центри
  • заправки та СТО

Виготовлення пластикової картки починається з визначення для неї задачі й розробки дизайн-проєкту. Ескіз повинен бути не тільки яскравим і таким, що запам’ятовується, але і напряму асоціюватись з вашим брендом. Для створення нанесення зображення використовується офсетний метод виробництва, шовкотрафаретний або прямий друк на пластику.

Як зрозуміло з назви, матеріалом для виробництва слугує пластик, на який наноситься зображення, а на фінальному етапі покривається лаком або ламінується. Для ідентифікації користувача наносять штрих-коди, нумерацію, магнітні стрічки, в залежності від потреб підприємства.

Пластикова картка стандартна

Це найпростіший, але водночас найбільш зрозумілий для клієнта і поширений в рекламній сфері вид. Їх використовують в якості бонусних і накопичувальних карт, подарункових сертифікатів або навіть промо-матеріалів, замінюючи візитки та листівки.

Пластикова картка зі штрих кодом

Такий вид ускладнюється на етапі макетування. Коли дизайн вже повністю закінчено й узгоджено, кожну картку потрібно пронумерувати індивідуально. Але складність виправдана розширеним функціоналом — тепер Ваш дисконт може складатися зі знижки та включати дані про клієнта.

Пластикова картка з магнітною стрічкою

Цей вид можна назвати покращенням попереднього. Виготовлення виробів з магнітною стрічкою на перших етапах мало чим відрізняється від виробництва стандартної, тільки на стадії завершення на її поверхню наноситься спеціальна плівка. Магнітна стрічка дозволить утримувати максимум корисної для Вас інформації й вести чіткий облік.

Пластикова картка з нумерацією-тисненням

Тиснення на дисконтній картці — це один з методів нумерації, що являє собою витиснення інформації на лицьову сторону виробу. Часто карта з нумерацією містить ініціали володільця, номер і строк дії.

Пластикова картка срібло-золото

Дисконтна картка з таким покриттям може мати магнітну стрічку, штрих-код, нумерацію-тиснення або суміщати в собі ці категорії. Такі вироби трішки дорожчі, через те, що використовуються дорогі витратні матеріали, але така картка вигідно виділяється серед інших.

Даний запис також доступний на %s