Пластикова картка з магнітною стрічкою - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Сувенирная продукция » Виготовлення пластикових карток » Пластикова картка з магнітною стрічкою

Пластикова картка з магнітною стрічкою

12,80 грн/шт

Карти з магнітною стрічкою давно інтегрувались в наше повсякденне життя, як мінімум кожен з нас має банківську карту такого зразка. Але такі карти використовуються не тільки банками – їм можна знайти багато видів застосування.

Пластикові карти з магнітною стрічкою виготовляються за тією ж технологією, що і звичайні карти. На етапі постобробки на карту додатково наноситься шар спеціальної плівки, що має властивість містити в собі необхідну інформацію для використання даної карти.

Такі карти використовуються як пропуски для персоналу компанії або ж як карти постійних клієнтів, знайти застосування таким картам не буде важкою задачею. Така новинка сучасного життя значно полегшує роботу багатьом організаціям.

Вартість карт залежить від типу матеріалу (білий, срібло, золото), наявності додаткових елементів – таких як ембосування та ін.

Тому для точного розрахунку вашого замовлення залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном. Він дасть вам повну консультацію, відповість на всі питання, розрахує та прийме замовлення.