Бейджі - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Бейджі

Бейдж без вікна160 грн/шт
Бейдж металевий260 грн/шт
Бейдж на шпильці260 грн/шт
Зображення - бейдж на магніті - РА Реклама Маркет
Бейдж на магніті270 грн/шт
Зображення - Бейдж пластиковий - РА Реклама Маркет
Бейдж пластиковий220 грн/шт
Бейдж зі змінним вікном280 грн/шт

Виготовлення бейджів в Полтаві

Бейджі — це особисті картки для ідентифікації співробітників з ім’ям, посадою, логотипом і назвою компанії. Використовуються в тому випадку, коли відбувається безпосередньо контакт незнайомих людей: клієнта і продавця, бізнес-партнерів і т.д. Карточки надійно кріпляться на одязі за допомогою різних видів застібок або шнурків на шиї.

Виготовлення металічних або пластикових бейджів відбувається за допомогою лазерної різки або гравіювання. Особливості виробництва напряму залежать від матеріалу, з якого вони будуть зроблені. Стандартний розмір бейджа – 90х60 мм, і 76х514 мм. Однак за бажанням клієнта параметри можна суттєво змінити.

Бейдж металічний

Після зорового контакту, люди зазвичай опускають погляд на іменну картку, тому вона має бути якісною, помітною і мати в собі всю інформацію співробітника, яка може допомогти при першому зверненні до консультанта, менеджера і т.д.

Основа картки виготовляється з латуні або алюмінію, після чого фарбується в золото, срібло або хром. Виготовлення металічного бейджа відбувається способом лазерної різки та гравіювання, після чого поверхні можна надавати різноманітні ефекти, наприклад, глянцевого блиску або навпаки — матовості.

Перевагою таких виробів вважають їх довговічність і зносостійкість, легкість в догляді, частіше кріпляться на магніт, з віконцем або без нього.

Бейдж пластиковий

Перше враження про компанію, частково залежить від того, який зовнішній вигляд буде у Ваших співробітників. Як сидить уніформа і виглядає бейдж, адже саме він додає показності зовнішньому вигляду.

Виготовлення пластикового бейджа починається з узгодження дизайну, підбору матеріалів і техніки виконання замовлення. Створити іменну картку можна методом гравіювання і лазерної різки, можливий прямий друк на пластику. Ці бейджі нічим не поступаються металічним, а за бажанням, їх навіть можна стилізувати під метал. Пластикові бейджі можуть бути укомплектовані кріпленнями як на магніті, так і на булавці.

Бейдж зі змінним вікном

Бейджі з вікном для змінної інформації використовують там, де є потреба частої зміни персоналу (бари, ресторани або торгові площадки). Після найняття співробітнику видається аксесуар з пустою панеллю, куди й поміщається потрібна для клієнта інформація. Перевага таких карток — універсальність і простота використання.

Бейдж на булавці

Час поговорити про варіанти кріплення бейджу на уніформу. Всі кріплення використовуються однаковим попитом, але мають свої нюанси, які потрібно враховувати при оформленні замовлення. Наприклад, бейджі на булавці легкі та не розтягують одяг, однак на синтетичній тканині можуть залишити сліди від голки.

Бейдж на магніті

Кріплення на магнітах слідів не залишають, тому користуються трохи більшою популярністю, хоча трішки дорожчі. Таке кріплення складається з двох пластин, на одній розміщені два магніти, друга частина з нанесеною клейовою основою.