Бейдж на магніті - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Бейдж на магніті

270 грн/шт

Зображення - бейдж на магніті - РА Реклама Маркет

Людей зустрічають по одягу, тому зовнішній вигляд вашого співробітника дуже важливий для позитивного першого враження. Одним з незамінних елементів є іменний бейдж, який допоможе спростити процес звернення вашого клієнта до співробітника, а також прикрасить фірмовий одяг.

У нас ви можете замовити різноманітні бейджі на магніті – металічні (срібло, золото), пластикові (акрил або кольоровий пластик), зі змінним вікном або без нього.

Ми виготовляємо їх методом прямого друку на матеріалі, відповідно такі бейджі довго використовуються і не стираються. Особливою популярністю користуються металічні зі змінним ім’ям – такий варіант є дуже зручним та універсальним, а також гарно виглядає на вашому співробітнику.

Особливим плюсом металічного бейджа є те, що такий вид кріплення не псує тканину і чудово тримається, не залишаючи на одязі ніяких слідів.

Замовити бейдж на булавці ви можете на нашому сайті або за телефоном, а також уточнити ціну відповідно вашого розміру та загальної кількості замовлення.