Нанесення логотипа на спецодяг - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Нанесення логотипа на спецодяг

Нанесення зображення на футболку "Ми вдома"550 грн
Нанесення на футболку, майку200 грн/шт
Нанесення на кепки, бандани40 грн/шт
Нанесення на поло100 грн/шт
Нанесення на спортивну форму200 грн/шт
Нанесення на світшоти, худі200 грн/шт
Зображення - нанесення зображення на фартухи - РА Реклама Маркет
Нанесення на фартухи200 грн/шт
Термоперенос плівкою А4200 грн/шт
Повноколірний друк на плівці А4нанесення на білі тканини 350 грн
Вишивка78 грн/шт
Шеврон45 грн/шт
Футболка біла250 грн/шт
Футболка кольорова260 грн/шт
Поло500 грн/шт

Портфоліо:

Нанесення логотипа на спецодяг в Полтаві

Спочатку розберемо термін “спецодяг”. Що ми маємо на увазі під значенням цього слова? Синонімом може виступати зрозуміла нам уніформа, а саме: футболки, кепки, фартухи, світшоти, робочий одяг і т.д. Нанесення логотипу на спецодяг відбувається різними способами, але найбільш популярний в наш час — друк на тканині та вишивка.

Спецодяг з нанесенням лого або назви фірми вигідно виділить Ваш бренд серед конкурентів, підвищить імідж і статус компанії.

Нанесення на футболку, майку, поло, світшот, худі

Футболки та майки — це промо матеріал, перевірений часом і який є найбільш успішним видом реклами. Футболки та майки з нанесенням зображення — ідеальний маркетинговий інструмент, який до того ж сприяє впізнаваності бренду, збільшенню обсягу продажів і підвищенню попиту на Вашу продукцію.

Поло — це сорочка з коротким рукавом і стояче-відкладним комірцем з трикотажу. Футболки поло, як ще не стали мейнстрімом є не тільки ефективним способом реклами, але і відмінним подарунком.

Худі та світшот з нанесеним логотипом можна розглядати як з боку “зимового” варіанту уніформи, так і чудового подарунка на промо-акції або виставці.

Нанесення на кепки, бандани

Кепки та бандани з логотипом — один з найпоширеніших в рекламі елементів одягу. Це недорогі, але яскраві й акцентні аксесуари, які чудово доповнять стиль Вашого підприємства.

Нанесення на спортивну форму

Спортивна форма з нанесеним зображенням — це не тільки яскрава футболка або кепка з Вашою улюбленою футбольною командою. В комплект форми входить багато елементів: майка або футболка, штани або шорти, толстовки, бандани, кепки та бейсболки, спортивне взуття.

Виготовлення спортивної форми не обмежується тільки замовленнями від професійних спортсменів. Нерідко любительські, а також уболівальники хочуть виділити себе з натовпу за допомогою форми, шарфу, атрибутів улюбленої команди.

Термоперенос плівкою

Нанесення логотипу на спецодяг методом термопереносу є найбільш популярним. Логотип вирізається за допомогою плотерної різки зі спеціальної плівки різноманітних кольорів. За допомогою тиску і високої температури малюнок переноситься на спецодяг. Одяг, створений методом термопереносу стійкий до будь-яких впливів: високі або низькі температури, багаторазове прання.

Повнокольоровий друк на плівці

Повнокольоровий друк на плівці — найбільш недорогий і швидкий спосіб нанесення логотипу. До того ж використовуючи даний метод нанесення на уніформу можливе замовлення від одного екземпляру. Для початку на спеціальну тонку флекс-плівку наноситься потрібний малюнок, плівка викладається на одяг і притискається кришкою термопресу і через 20 секунд отримуємо готовий виріб.

Вишивка

Зображення передається з комп’ютерної програми на програму швацької машини, яка і відтворює логотип нитками. Нанесення логотипу методом вишивки виглядає чітко, яскраво і виглядає показно. Вишивка логотипу може бути виготовлена безпосередньо на спецодягу, а також вишита у вигляді шеврону, який надалі пришивається на спецодяг.

В РА “Реклама Маркет” в наявності є білі й кольорові футболки, поло без логотипа, які ви можете придбати в нас. Зв’яжіться з менеджерами та вони підкажуть вироби яких кольорів є в нас зараз, а також проконсультують яким способом краще зробити нанесення зображення на спецодяг в Полтаві.