Нанесення на кепки, бандани - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Нанесення на кепки, бандани

40 грн/шт

Нанесення на кепки та бандани робиться методом вишивки, термопереносу та прямого друку. Термоперенос на кепку робиться методом порізки плівки потрібного кольору, після кепка одягається на круглу форму і зверху спеціальний прес тієї ж форми розігрітий до 140 градусів припікає плівку до поверхні виробу, і напис або логотип легко наноситься на кепку.

Вишивка на кепках робиться на спеціальному обладнанні, що прошиває зображення нитками відповідно до розкладки згідно з макетом. Вартість таких виробів розраховується індивідуально, адже ціна залежить від кількості стібків, які проходить голка і від кількості кольорів ниток. Кожен колір вишивається окремо, тому збільшення кількості кольорів на нанесенні збільшує вартість такого виробу і час виробництва.

Друк на банданах робиться на спеціальних станках, які роблять друк прямо на тканині.

Кепки та бандани – це елемент спецодягу для різноманітних професій – вони використовуються продавцями, а також людьми, що працюють на вулиці. Брендований спецодяг однозначно збільшить впізнаваність вашого бренду та логотипа, адже ваших робочих бачать всі, хто так чи інакше з ними стикається.