Актуальні ціни уточнюйте у менджера

Повноколірний друк на плівці А4

нанесення на білі тканини 350 грн

нанесення на кольорові тканини 380 грн

Повноколірний друк на плівці використовується у випадку, якщо ваше зображення складається з дрібних деталей, має в собі градієнти або багато кольорів.

Процес виробництва такого нанесення простіший, ніж процес термоперенесення плівки. На спеціальній прозорій або білій плівці зображення друкується на цифровому принтері, після цього картинка вирізається по контуру, знімається нижній шар і клеїться на футболку, після картинка припалюється термопресом і нанесення міцно тримається на одязі.

Повноколірний друк на плівці можна комбінувати з порізкою і робити композиції: наприклад, кольоровий логотип надрукований, а назва компанії зроблена порізкою.

Важливо використовувати максимально натуральні тканини, що не мають в собі синтетики. Це дозволяє робити перенесення на високих температурах і нанесення стає більш стійким. Плівку можна наносити й на синтетичні тканини, тоді ми використовуємо меншу температуру, але гарантію такого принту ми не даємо.

У нас в наявності є асортимент одягу під нанесення, вона зроблена зі спеціальних матеріалів, якість нанесення ми гарантуємо. Ви можете також принести свій одяг і ми зробимо вам принт.

Зробити замовлення можна на нашому сайті. Залиште заявку або замовте зворотний дзвінок, також ви можете зв’язатись з менеджером за телефоном. Ми дамо вам повну консультацію щодо матеріалу і розрахуємо вам вартість вашого замовлення.