Шеврон - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Шеврон

45 грн/шт

Шеврони виготовляються за тією ж технологією, що і вишивка. Спеціальний станок вишиває нитками ваше зображення по спеціальному макету, після чого основу ламінують та ущільнюють, щоб такий виріб можна було легко пришити до одягу.

Щоб створити шеврон, недостатньо простого макета у векторі, після цього етапу ще створюється комп’ютерна програма для вишивки, вона вже самостійно розраховує кількість стібків та ниток, які будуть використані – від цього фактору залежить сама вартість шеврона.

Також на основі шеврону можна зробити текмоклейове кріплення. З його допомогою ви зможете приклеїти шеврон праскою або гарячим пресом.

В наш час шеврони використовуються не тільки військовими, зараз їх використовують в спортивних клубах, фірмах охорони, магазинах, супермаркетах та інших комерційних організаціях.

Базові ціни (вартість може змінюватись в залежності від вартості та кількості виробів):

розробка макета на основі ескізу замовника – від 300 грн

розробка програми для вишивки – безкоштовно

Всі вироби вишиваються різнокольоровими шовковими нитками, діаметр голки 1 мм. Щільна підкладка (товщина 1,2 мм) з полімеризованими краями, що запобігає руйнуванню шеврону. Висока роздільна здатність дозволяє передавати навіть найменші деталі зображення.

Для розрахунку вартості вашого замовлення залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном. Він дасть вам повну консультацію і розрахує вартість вашого замовлення враховуючи конкретні параметри.