Нанесення на футболку, майку - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Нанесення на футболку, майку

200 грн/шт

Брендований одяг – невіддільна частина іміджу будь-якої компанії. Футболки та майки з логотипом часто зустрічаються в будь-яких галузях діяльності – торгівля, нафтова промисловість, будівельні компанії та багато іншого.

Якщо ваш персонал носить брендований одяг – це виглядає стильно і показно і до того ж зайвий раз приваблює увагу до вашого бренду.

Ми робимо нанесення на футболки та майки методом термопереносу спеціальної плівки.

Є декілька видів нанесення:

  1. порізка та термоперенос плівки

Якщо зображення, яке ви хочете нанести складається з одного чи 4-х кольорів максимум – таке зображення (логотип) наноситься на футболку методом порізки плівок (кольори відповідно до розкладки), після цього плівка вибирається та наноситься під температурою 140 градусів. Кожна плівка наноситься окремо.

  1. повноколірний друк на білій або прозорій плівці з термопереносом

Якщо ви хочете нанести повноколірне зображення, яке складається з градієнтів або мілких деталей –  такі футболки та майки брендуються способом цифрового друку на спеціальній плівці, після чого картинка вирізається по контуру та наноситься на одяг під температурою 140 градусів.

У виробництві брендованих футболок і майок краще використовувати натуральну тканину, адже на неї плівка гарно лягає та є довговічною у використанні.

Нанесення на синтетичну тканину також можливе, але при інших налаштуваннях машини. Наші менеджери допоможуть вам порадою яку тканину краще використовувати (якщо ми брендуємо ваш одяг), ми також пропонуємо широкий вибір наших моделей футболок, котрі ідеально підходять під нанесення і ми можемо гарантувати їх якість.