Нанесення на поло - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Нанесення на поло

100 грн/шт

Нанесення на футболки поло може здійснюватись методом термопереносу або вишивки.

Якщо зображення, яке ви хочете нанести складається з одного або 4-х кольорів максимум – таке зображення (логотип) наноситься на поло методом порізки плівок (кольори відповідно до розкладки), після цього плівка вибирається та наноситься на футболку під температурою 140 градусів. Коен колір плівки наноситься окремо.

Вишивка на футболках поло здійснюється на спеціальному обладнанні, котре прошиває зображення нитками, відповідно до розкладки та макета. Вартість таких виробів розраховується індивідуально, бо ціна залежить від кількості стібків, які проходить голка та від кількості кольорів ниток. Кожен колір прошивається окремо, тому збільшення кількості кольорів в нанесенні на футболку збільшує вартість такого виробу та час виробництва.

Для замовлення або розрахунку вартості залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном, ми дамо вам повну консультацію щодо матеріалу та виду нанесення. Наш відділ дизайну виготовить для вас макет нанесення відповідно до всіх технічних вимог, або ви можете надати свій.

Даний запис також доступний на %s