Вишивка - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Вишивка

78 грн/шт

Вишивка створюється на спеціальних швейних верстатах відповідно до макета. Залежно від кількості кольорів на зображенні або логотипі, який ви хочете вишити, використовується відповідна довжина ниток відповідно до кольорової розкладки. Швейний верстат прошиває кожен колір окремо, в результаті створюючи готове зображення. Програма розраховує кількість стібків залежно від вашого зображення. Ціна виробу залежить від наявності різних кольорів і розміру вишивки, оскільки розраховується довжина нитки та сама прошивка.

Вишивки часто використовуються для брендування спецодягу. Такий спосіб є довшим в експлуатації ніж термоперенесення плівки. Вишивку можна робити на одязі, пледах, рушниках та інших матеріалах.

Базові ціни (вартість може змінюватись в залежності від вартості та кількості виробів):

розробка макета на основі ескізу замовника – від 300 грн

розробка програми для вишивки – від 300 грн

Всі вироби вишиваються різнокольоровими шовковими нитками, діаметр голки 1 мм. Щільна підкладка (товщина 1,2 мм) з полімеризованими краями, що запобігає руйнуванню шеврону. Висока роздільна здатність дозволяє передавати навіть найменші деталі зображення.

Для розрахунку вартості вашого замовлення залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном. Він дасть вам повну консультацію і розрахує вартість вашого замовлення враховуючи конкретні параметри.