Нанесення на спортивну форму - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Нанесення на спортивну форму

200 грн/шт

Брендована спортивна форма користується популярністю не тільки у професійних футбольних команд. До нас часто потрапляють замовлення від корпоративних клієнтів с проханням виготовити їх фірмову спортивну форму для проведення ними надалі різноманітних спортивних змагань всередині компанії та поза її межами. І це достатньо хороша ідея – згуртовує колектив і дає можливість провести час з колегами в невимушеній обстановці.

Також замовлення на брендування приходять і від звичайних клієнтів – часто на подарунок роблять іменні спортивні футболки та шорти.

Ми робимо нанесення на спортивну форму тільки методом термопереносу плівки. Через синтетичний склад речей ми робимо перенесення при невеликих температурах, що не може гарантувати довговічність такого нанесення, але оскільки строк служби самої спортивної форми невеликий, то нанесення чудово тримається на ній весь цей час.

Ви можете принести нам свою футболку або шорти, а ми самостійно виготовимо вам потрібний макет і зробимо нанесення за 1-2 дні, тиражні замовлення виготовляються довше.

Якщо у вас залишись питання ви можете залишити заявку на сайті й наш менеджер зв’яжеться з вами та надасть вам повну консультацію, або можете подзвонити йому за телефоном.