Термоперенос плівкою А4 - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Термоперенос плівкою А4

200 грн/шт

Термоперенос плівкою виконується в три етапи: порізка, вибирання та перенесення термопресом.

Термоперенос плівкою здійснюється якщо ваше зображення або логотип не складається з мілких деталей і має не більше 4-х кольорів. Колір нанесення підбирається відповідно до розкладки плівок. Якщо колір вашого логотипа сильно відрізняється від кольору плівки або в вашому зображенні є градієнт – краще робити нанесення методом повноколірного друку.

Порізка плівки відбувається за допомогою плотерного станка, який дуже тонким ножем ріже плівку по контуру, який задано в макеті. після порізки зайві шматочки плівки вибираються вручну, непотрібні шматки викидаються, а сама порізка, що буде нанесена залишається на клейкому шарі. Після цю порізку приклеюють до тканини та притискають зверху термопресом, що розігрітий до 140 градусів. Таким чином плівка стає дуже м’яка і практично плавиться, чим проникає в саму текстуру тканини. Термоперенос плівкою гарно носиться і чудово тримається, якщо дотримуватись правил прання таких речей.

Важливо використовувати максимально натуральні тканини, що не мають в собі синтетики. Це дозволяє робити перенесення на високих температурах і нанесення стає більш стійким. Плівку можна наносити й на синтетичні тканини, тоді ми використовуємо меншу температуру, але гарантію такого принту ми не даємо.

У нас в наявності є асортимент одягу під нанесення, вона зроблена зі спеціальних матеріалів, якість нанесення ми гарантуємо. Ви можете також принести свій одяг і ми зробимо вам принт.

Зробити замовлення можна на нашому сайті. Залиште заявку або замовте зворотний дзвінок, також ви можете зв’язатись з менеджером за телефоном. Ми дамо вам повну консультацію щодо матеріалу і розрахуємо вам вартість вашого замовлення.