Прапори - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Прапори

Прапор вуличний300 грн/шт
Прапор для приміщення380 грн/шт
Прапорець настільний40 грн/шт
Промо прапорець30 грн/шт
Прапори держав300 грн/шт

Виготовлення прапорів в Полтаві

Виготовлення прапорів займають почесне місце серед рекламної сувенірної продукції, адже це стильний і достатньо ефективний рекламний інструмент.

Виготовлення прапорів охоплює ряд технологій виробництва. Виготовляють їх з синтетичних тканин, зазвичай з поліефірного шовку або спеціальної тканини для прапорів. Друк, як правило, відбувається методом сублімаційного термопереносу. Перевага такої технології — низька вартість, навіть при невеликих тиражах і висока швидкість друку.

Прапор вуличний

Як зрозуміло з назви, розміщуються вони зовні приміщення — на фасаді будівлі або на спеціальних конструкціях. виготовлення двосторонніх прапорів на вулицю полягає в тому, що зображення друкується спочатку на двох полотнах, а пізніше зшивається. Також часто використовують полотна з дзеркальним зображенням.

Прапор для приміщення

В офісах вироби можуть трішки видозмінюватись і залежності від розміру приміщення і полотна, бувають двосторонні та односторонні. В другому випадку виріб розміщується на стіні так, щоб не було видно задньої сторони.

Прапорець настільний

Виготовлення настільних прапорців можливе з поліестеру на пластиковій або металічній підставці — флагштоку. Їх часто можна зустріти в офісних приміщеннях, на робочому столі менеджера або навіть керівника. Такі вироби свідчать про процвітання та успішність бренду, покращують імідж і зовнішню складову.

Промо прапорець

Достатньо популярний роздатковий матеріал на промо-акціях: конкурсах, розіграшах і виставках. Просте і недороге виготовлення дозволяє випускати сувеніри великими партіями для проведення масштабних заходів. Дизайну слідує надати особливу увагу — креативне і яскраве оформлення дозволяє виділити Ваш бренд.

Прапори держав

Ні одна міжнародна конференція, презентація або виставка не проходить без цих виробів, відповідно до дипломатичного протоколу присутність Державної символіки на міжнародних заходах необхідна, тому, що вона є офіційним символом.

Рекламне агентство “Реклама Маркет” виготовляє прапори будь-якого розміру від маленького промо прапорця до величезних полотен на фасади будівель. Залишились сумніви? Поставте питання нашим менеджерам і вони проконсультують Вас щодо будь-якого питання, пов’язаного з виготовленням прапорів і допоможуть зробити правильний вибір.

Даний запис також доступний на %s