Прапор для приміщення - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Сувенирная продукция » Флаги » Прапор для приміщення

Прапор для приміщення

380 грн/шт

]Для виготовлення прапорів використовується технологія термохімічного сублімаційного друку. Для цього використовуються спеціальні фарбники, що “втискуються” під тиском і температурою в саму тканину, проникаючи в її пори. За допомогою такої технології тканина продруковується майже навскрізь. Одразу тканину прогрівають, після чого кладуть заздалегідь надруковані листи з сублімацією, наступним етапом є “припалювання” картинки до тканини. Таким способом фарба надійно в’їдається в волокна і добре фарбує поверхню. При цьому вона не злазить та довго тримається.

Прапори для приміщення як правило виготовляються без будь-яких кріплень. Фіксувати їх на стіну можна за допомогою скотчу або ж звичайних кнопок чи гвіздків. За бажанням ми можемо додати люверси, і ви зможете повісити такий прапор на крючки чи гвіздки.

Основою для прапора є прапорна сітка – це спеціальний матеріал, що забезпечує стійкість та довговічність виробу. Максимальна ширина рулону – 320 см (в готовому виді 310 см)

Для розрахунку вартості прапора залиште заявку на сайті або подзвоніть менеджеру за телефоном. Він дасть вам повну консультацію і розрахує ціну. Якщо у вас немає готового макета – наш відділ дизайну виготовить вам його.

Даний запис також доступний на %s