Прапор вуличний - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Прапор вуличний

300 грн/шт

Для виготовлення прапорів використовується технологія термохімічного сублімаційного друку. Для цього використовуються спеціальні фарбники, що “втискуються” під тиском і температурою в саму тканину, проникаючи в її пори. За допомогою такої технології тканина продруковується майже навскрізь. Одразу тканину прогрівають, після чого кладуть заздалегідь надруковані листи з сублімацією, наступним етапом є “припалювання” картинки до тканини.

Таким способом фарба надійно в’їдається в волокна і добре фарбує поверхню. При цьому вона не злазить та довго тримається. Зверніть увагу, що при односторонньому друку проникнення фарбника на зворотну сторону складає 65-70%. Тому якщо односторонній друк для вас не є критичним, ми пропонуємо замовити вам двосторонній друк – однак зворотна сторона буде дзеркально зображена.

Вуличні прапори можуть бути різних форматів і кріплень: вертикальні та горизонтальні, на люверсі або одягнені на флагшток.

Основою для прапора є прапорна сітка – це спеціальний матеріал, що забезпечує стійкість та довговічність виробу. Максимальна ширина рулону – 320 см (в готовому виді 310 см)

Для розрахунку вартості прапора залиште заявку на сайті або подзвоніть менеджеру за телефоном. Він дасть вам повну консультацію і розрахує ціну. Якщо у вас немає готового макета – наш відділ дизайну виготовить вам його.