Щоденники - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Щоденники

Щоденник шкіряний990 грн/шт
Щоденник шкірозамінник420 грн/шт
Щоденник повнокольоровий друк360 грн/шт
Щоденник з тисненням410 грн/шт
Щоденник щовкотрафаретний друк280 грн/шт

Виготовлення щоденників в Полтаві

Ми впевнені, цим товаром користуються кожного дня — офісні співробітники, підприємці, вчителі й навіть студенти. Датований щоденник замінить не тільки записну книжку, але і планер. Адже будь-яка робота, яка пов’язана з плануванням, не обходиться без вірного помічника.

Серед доступних на вибір щоденників для нанесення логотипу компанії існують різноманітні варіанти — від недорогих, виготовлених в Україні, до більш вартісних європейських. Нанесення лого компанії на обкладинку з натуральної шкіри або шкірзамінника відбувається за допомогою шовкотрафаретного друку, тиснення або з використанням повнокольорового друку, з можливістю вибору підкладки для іменного планера.

Варто зазначити, що тільки якісно виконаний виріб буде використовуватися за прямим призначенням, в іншому випадку, він займе місце глибоко в ящику. Саме тому знизу ми помістили список найбільш популярних планерів, щоб допомогти відшукати те оформлення, яке підійде саме Вам.

Щоденник шкіряний

Шкіряні щоденники — один з VIP-подарунків, що має найбільший попит. Така продукція стане чудовим презентом на ювілей керівника або бізнес-зустрічі з партнерами.

Щоденник шкірозамінник

Останнім часом питання про використання матеріалів тваринного походження стоїть як ніколи гостро, тому все більше людей віддають перевагу виробам зі шкірозамінника — бюджетний аналог шкіряних.

Щоденники з обкладинкою зі шкірзамінника, на відміну від попереднього виду сувенірних виробів, відрізняється великим різновидом кольорів і можливістю експериментів над дизайном.

Щоденник повнокольоровий друк

Планери з повнокольоровим друком на обкладинці відрізняються наявністю яскравого, контрастного зображення на поверхні, який має глянцевий ефект. Повнокольоровий друк дозволяє нанести малюнок на всю обкладинку планеру і залучити максимальну площу виробу для своєї реклами або презентації продукту.

Щоденник з тисненням

Ділова записна книжка з тисненням входить в трійку найпопулярніших різновидів, завдяки стильному зовнішньому вигляду і багатофункціональності. Такий спосіб трішки дорожчий інших, внаслідок виготовлення металічного кліше.

Тиснення може бути “сліпе”, тобто є логотип видавлений на обкладинці щоденника. Або тиснення фольгою, як правило, золотом чи сріблом, де логотип набуває відповідного блиску.

Щоденник шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк на діловій продукції — метод нанесення логотипу спеціальною фарбою для створення особливого дизайну і різноманітних кольорових рішень.

Такий недорогий спосіб застосовується коли потрібно нанести логотип або векторне зображення.