Папки картонні - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Папки картонні

Картонна папка корінець простий41 грн/шт
Картонна папка корінець прямокутний57 грн/шт
Картонна папка корінець закруглений60 грн/шт
Картонна папка корінець трапеція57 грн/шт

Друк папок картонних в Полтаві

Картонні папки — один з найпоширеніших видів поліграфічної продукції. Без цієї, на перший погляд, невеликої деталі не може існувати ні один офіс, робота якого пов’язана безпосередньо зі зберіганням паперів, договорів, звітів і т.д.. Важлива документація не може зберігатись просто на робочому столі або в шафах.

Виготовлення папок допомагає не тільки спростити роботу з паперами, але і є однією зі складових стилю компанії. Вироби з нанесенням логотипу Вашої компанії виглядають дорого і статусно, демонструють кропіткий підхід до роботи своєї компанії. Якщо перша функція папок — прагматична, що полягає в зберіганні паперів, то друга — маркетингова функція — вірна помічниця в просуванні бренду і підвищенні його впізнаваності.

З описаного вище стає зрозумілим, що роботу великого офісу або ділового центру неможливо уявити без цього атрибуту. Дизайнери рекламного агентства “Реклама Маркет” мають величезний досвід в створенні поліграфічної продукції в корпоративному стилі, тому ми можемо запевнити, дизайн-проєкт папки також буде виконаний в кращому вигляді.

Виготовлення картонних або паперових папок зазвичай відбувається офсетним способом. Для створення оригінального виробу використовується тиснення — створення рельєфного зображення у вигляді логотипу, герба або іншого малюнку на поверхні за допомогою спеціального устаткування.

На кінцевому етапі виробництва виріб можна покрити лаком, цілісним або вибірковим, заламінувати та надати матовий або глянцевий ефект, захищаючи виріб від небажаних пошкоджень.

Картонні папки також відрізняються формою корінця. Кожен вид підходить під визначений дизайн-проєкт, однак функції залишаються ідентичні.

Якщо Вам необхідно підготувати презентацію товарів компанії на виставку, конференцію або будь-який промо захід, то найкраще упакувати документацію в гарну упаковку. Виготовити картонні папки в Полтаві ви можете в нашій компанії, натиснувши кнопку замовити прорахунок або зв’язавшись з нами будь-яким зручним для вас способом.