Флаєри - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Флаєри

Єврофлаєр1,40 грн/шт
Флаєр А43,90 грн/шт
Флаєр А52,20 грн/шт
Зображення - Флаєр А6 - РА Реклама Маркет
Флаєр А61,20 грн/шт

Друк флаєрів в Полтаві

Рекламні листівки — найпоширеніший вид поліграфічної продукції у сьогоденні. Їх використовують на виставках, рекламних і промо компаніях, акціях. Традиційна рекламна поліграфія не припиняє існувати в будь-якій сфері бізнесу, виконує найважливіші функції та забезпечує компанії постійним потоком нових клієнтів навіть з розвитком Інтернету.

Без такої поліграфічної продукції як афіші, буклети, каталоги й, відповідно, листівки або флаєри, ми вже не можемо уявити собі ні одну виставку або презентацію, розпродаж або акцію. Одним словом, рекламна поліграфічна продукція бере участь у всіх масових заходах і виконує одну з найважливіших функцій для сучасної людини — розповсюджує і доносить інформацію до споживача.

Флаєри можуть бути різних форм і розмірів, відповідно, друк рекламних листівок також має свої особливості в залежності від формату виробу. Виготовлення рекламних листівок зазвичай відбувається двома способами:

  • Цифровий друк — це метод підходить для малих і середніх тиражів. Зазвичай використовується для термінових замовлень і у випадках, коли до кожної листівки варто підібрати індивідуальний дизайн.
  • Офсетний друк — основний спосіб друку. Цей метод допомагає сильно зменшити кінцеву вартість замовлення, однак використовують офсетний друк тільки у випадках замовлень великим тиражем.

Листівки та євро-флаєри можуть бути як односторонніми, так і двосторонніми. Як правило використовують другий варіант, щоб виріб був найбільш інформативним.

При виготовленні флаєрів часто застосовують постдрукарську обробку: тиснення, ламінацію, ультрафіолетове або вибіркове покриття лаком. Ці процеси допомагають довести дизайн-проєкт до завершення, створюючи дійсно унікальний і якісний продукт.

Відповідно, вартість виготовлення листівок залежить від багатьох факторів — від вибору матеріалу, технології друку і постдрукарської обробки.

Якщо Вам необхідно виготовити рекламні листівки в Полтаві, рекламне агентство “Реклама Маркет” з радістю візьметься за цю справу. Замовте на сайті прорахунок Вашого тиражу, менеджери зв’яжуться з Вами для уточнення деталей і виготовлять продукцію в найкоротші строки.