Єврофлаєр - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Єврофлаєр

1,40 грн/шт

Єврофлаєр – вид роздавального матеріалу, який, як правило, вміщує коротку рекламу акції чи магазину. На ньому ви можете розмістити будь-яку інформацію – контактні дані вашої фірми, карту з позначенням місцеперебування, картинки продукції або послуги, яку пропонуєте та багато іншої інформації.

На флаєрах також розміщують будь-які рекламні пропозиції чи акції. Ви можете роздавати ці флаєри з акційною пропозицією, а потім пред’явники цієї листівки зможуть отримати знижку у вашому магазині.

На ваш вибір – односторонні або двосторонні флаєри та різна щільність паперу (90, 115, 130, 150, 170, 200, 250, 300, 350, 450 гр).

Розмір єврофлаєру – 99х170 мм.

Ми виготовляємо макети індивідуально під кожного клієнта, менеджера допоможуть вам підібрати потрібну щільність паперу, виходячи з ваших вимог та побажань.

Для розрахунку вартості вашого тиражу залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру за телефоном. Якщо у вас немає готового файлу під друк, наш відділ дизайну виготовить його для вас враховуючи всі ваші побажання та технічні вимоги до ескізу.

Даний запис також доступний на %s