Конверти - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Конверти

Євроконверт8 грн/шт
Конверт А58,50 грн/шт
Конверт C6 стандартний7,80 грн/шт

Друк на конвертах в Полтаві

Поштові конверти з нанесенням логотипу — річ незамінна для великих компаній, які слідкують за своїм іміджем і стилем. Грамотно оформлений лист відразу приверне увагу й адресат зможе одразу ідентифікувати відправника візуально запам’ятавши бренд. Крім того, фірмовий конверт, який має діловий стиль виділяється з іншої кореспонденції, тому відправник може не хвилюватись, що відправлений сертифікат чи запрошення не буде прочитаний.

У виготовленні поштових конвертів найбільш поширені технології — цифровий і офсетний друк. Перший спосіб дозволяє виготовити від одного екземпляру, тому чудово підійде для термінових і індивідуальних замовлень. Офсетний друк значно дешевший, однак не варто забувати, що цей спосіб застосовується для великих тиражів.

Також можливе виготовлення дизайнерських конвертів з тисненням. Так на виробі отримують елегантне рельєфне зображення у вигляді логотипу або будь-якого іншого зображення. На постдрукарській обробці конверт нерідко покривають лаком. Такі вироби виглядають набагато дорожче.

Євроконверт

Розмір – 220х110 мм. Всередину таких виробів поміщають листівки відповідного формату, а також прості аркуші А4, складені тричі. Відтак, євроконверт використовують як для привітальної продукції, так і для пересилання важливих паперів і документів.

Конверт А5

Розмір А5 – 148х210 мм. Вони найкраще підходять для листівок і сертифікатів, запрошень на різноманітні заходи, наприклад, для привітань постійних клієнтів перед святами або запрошення на корпоратив. Вони чудово підходять для розсилки привітальної продукції, часто оформляються в вільному і невимушеному стилі.

Конверт C6 стандартний

Розмір С6 – 162х114 мм. Це стандартний, найбільш звичний для нас формат. Його використовують в великих компаніях для розсилки будь-якої кореспонденції, заздалегідь оформивши в корпоративному стилі.