Конверт C6 стандартний - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Конверты » Конверт C6 стандартний

Конверт C6 стандартний

7,80 грн/шт

Брендовані конверти використовуються не тільки в документообміні, їх так само замовляють салони краси та різні магазини, для того, щоб вкласти туди подарунковий сертифікат, в будь-якому випадку конверт з вашим логотипом – це більш показно, ніж стандартний білий конверт.

Всупереч оцифруванню документообміну в наш час пошта так само пересилає різні листи та обмін між компаніями друкованими договорами не припиняється. Чому б не зробити конверт з вашим логотипом та контактними даними? По-перше, це спрощує життя вашої бухгалтерії та секретарю, тому що поле з адресою відправника вже заздалегідь заповнене логотипом вашої компанії, поштовою адресою і навіть номером телефону. Виглядає це дуже акуратно та гарно. По-друге, брендована продукція з вашим логотипом – це постійна реклама, яка знаходиться скрізь, куди ви відправляєте листа.

Ми робимо як частковий друк на конверті, так і повний. Частковий друк конверта робиться методом цифрового друку, зазвичай це просто адреса компанії та її логотип у кутку. Методом офсетного друку ми можемо зробити повнокольорову картинку на передній частині конверта. Зверніть увагу, що поле друку відступає від краю конверта на 5 мм.

Вартість конвертів залежить від тиражу та кількості друку, тому кожне замовлення ми прораховуємо індивідуально.

Для прорахунку та замовлення залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру за телефоном. Якщо у вас немає готового макета виробу, наш відділ дизайну виготовить його відповідно до ваших побажань та технічних вимог до ескізу.