Конверт А5 - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Конверт А5

8,50 грн/шт

Брендовані конверти А5 формату використовуються не тільки в документообміні, їх так само замовляють салони краси та різні магазини, для того, щоб вкласти туди подарунковий сертифікат, в будь-якому випадку конверт з вашим логотипом – це більш показно, ніж стандартний білий конверт.

Ми робимо як частковий друк на конверті, так і повний. Частковий друк конверта робиться методом цифрового друку, зазвичай це просто адреса компанії та її логотип у кутку. Методом офсетного друку ми можемо зробити повнокольорову картинку на передній частині конверта. Зверніть увагу, що поле друку відступає від краю конверта на 5 мм.

Всупереч оцифруванню документообміну в наш час пошта так само пересилає різні листи та обмін між компаніями друкованими договорами не припиняється. Чому б не зробити конверт з вашим логотипом та контактними даними? По-перше, це спрощує життя вашої бухгалтерії та секретарю, тому що поле з адресою відправника вже заздалегідь заповнене логотипом вашої компанії, поштовою адресою і навіть номером телефону. Виглядає це дуже акуратно та гарно. По-друге, брендована продукція з вашим логотипом – це постійна реклама, яка знаходиться скрізь, куди ви відправляєте листа.

Вартість конвертів залежить від тиражу та кількості друку, тому кожне замовлення ми прораховуємо індивідуально.

Для прорахунку та замовлення залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру за телефоном. Якщо у вас немає готового макета виробу, наш відділ дизайну виготовить його відповідно до ваших побажань та технічних вимог до ескізу.