Візитки - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Візитки

Зображення - Цифровий друк візиток односторонній - РА Реклама Маркет
Цифровий друк візиток односторонній165 грн/100 шт
Цифровий друк візиток двосторонній260 грн/100 шт
Цифровий друк візиток дизайнерський картон650 грн/100 шт
Офсетний друк візиток850 грн/ 1000 шт
Пластикова візитка14,50 грн/шт
Шовкотрафаретний друк візиток2100 грн/100шт
Візитка з тисненнямІндивідуальний прорахунок

Портфоліо:

Друк візиток в Полтаві

Візитна картка — невіддільна (частина/ознака) частина сучасного ділового світу і важливий носій контактної інформації про Вас і Ваше підприємство.

Існує декілька різновидів дизайну візиток, умовно їх можна розділити на декілька видів.

Перший вид — для творчих професій. В цьому аспекті характерне використання яскравих і насичених кольорів в дизайні, експерименти фактурою, матеріалами та технікою друку.

Якщо Ви підприємець або керівник невеликої компанії, то Вам підійде другий тип — діловий стиль. В таких візитках розміщується інформація про компанію і його представника, оскільки ці візитні картки частіше за все використовують на виставках, презентаціях, конференціях, які орієнтовані на пошук потенційних партнерів і клієнтів.

Третій тип — персональна. Це особиста картка, яка виконана в корпоративному стилі компанії, яку представляє конкретна особа. Тут варто дотримуватись строгості — логотип і назва компанії, ім’я власника, посада і повна контактна інформація.

Виготовлення візиток відбувається з використанням різного виду матеріалів: від картону і пластику до дерева і навіть металу, в основному виконується офсетним і шовкотрафаретним способом друку, а також відповідно до найновіших технологій — гравіювання і навіть вишивка.

Цифровий друк візиток

Метод “цифровий друк” використовується для термінових замовлень з невеликими тиражами.

Цифровий друк візиток двосторонній

У виробу може бути одна лицьова сторона, або дві, як і в цьому випадку. Така візитка коштує не набагато дорожче, однак вміщує в собі вдвічі більше інформації.

Цифровий друк візиток дизайнерський картон

Дизайнерський картон — особливий матеріал для поліграфічної продукції, який відрізняється від звичайного паперу своїм великим вибором кольорів, відтінків і фактур. Такі вироби виділяються своїм оригінальним і дизайном, який добре запам’ятовується, а також педантичним підбором матеріалу й уваги до деталей.

Офсетний друк візиток

Один з найбільш вигідних рішень, коли мова йде про великі тиражі від однієї тисячі копій. За допомогою цього методу можна значно зменшити кінцеву вартість виробу, при цьому не втрачаючи високої якості.

Пластикова візитка

Назва говорить сама за себе. Виготовляються з відповідного матеріалу офсетним методом, з використанням шовкотрафаретного або прямого друку. Такі вироби більш стійкі, тому будуть слугувати власнику не один рік і ніколи не застаріють.

Шовкотрафаретний друк візиток

Дані вироби відносять до категорії VIP, часто виготовляються на дизайнерському картоні або пластику. Однак шовкотрафаретний друк не обмежується тільки вищеперерахованими матеріалами.

Візитка з тисненням

Тиснення — процес створення рельєфного зображення на поліграфічній продукції з використанням заготовки відповідної форми. Отриманий малюнок можна задекорувати під “золото” або “срібло”, що безпрограшно виглядає на виробі.

Зверніться до менеджерів рекламного агентства “Реклама Маркет”, вони дадуть відповідь на всі питання, що виникли та порадять яким способом краще зробити друк візиток в Полтаві.