Листівки - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Листівки

Листівка євроформат5,10 грн/шт
Листівка євроформат подвійна13,65 грн/шт
Листівка А56,60 грн/шт
Листівка А5 подвійна13,30 грн/шт
Листівка А64,10 грн/шт
Листівка А6 подвійна7,40 грн/шт
Листівка з дизайнерського картонуІндивідуальний прорахунок

Друк листівок в Полтаві

Привітальні листівки — один з найстаріших і популярних форм прояви уваги. З появою Інтернету така поліграфічна продукція перестала бути продуктом масовим і отримала елемент ексклюзивності. Сьогодні з появою нових технологій, способів виробництва і розробки дизайну листівка сама по собі може бути шедевром і повноцінним подарунком. Компанії, які слідкують за своїм іміджем, нерідко розсилають привітальні листи до великих свят.

Такі вироби виконують різноманітні функції та мають багато значень. Для клієнтів — це прояв уваги; мотивація стати новим клієнтом або залишитись міцним партнером на довгі роки. Для співробітників — це подяка і збільшення значущості в компанії. При цьому, однією з основних цілей сучасної листівки залишається маркетинговий задум. Додаючи в неї, наприклад, приклади продукції або примірники. Ви привернете увагу споживача до свого товару або послуги.

Друк листівок здійснюється різними способами:

  • Офсетний друк використовується для друку великих тиражів, що значно зменшує вартість одного екземпляру. Використовуючи цей метод, замовник не обмежує себе матеріалами та варіантами постдрукарської обробки (лакування, тиснення, висічка і біговка)
  • Цифровий друк використовується для малих тиражів, коли необхідна невелика кількість листівок. Даний вид друку користується особливою популярністю, коли потрібен друк зі змінними даними, наприклад, іменні листівки.

Листівка євроформат

Що таке “євроформат”? Це виріб розміром 100х210 мм, який відрізняється своєю нестандартною формою. Спеціально для такого типу існують конверти відповідного розміру. Привітання на них можуть розміщуватись як вертикально, так і горизонтально, в залежності від побажань клієнта.

Листівка євроформат подвійна відрізняється від попереднього типу наявністю двох сторін — внутрішньої та зовнішньої. Відповідно, цей тип поліграфічної продукції більш місткий і функціональний. Всередині такого привітання можна розмістити фотографії, вірші та контактну інформацію.

Листівка А5

Розмір такого виробу – 210х148 мм. Чудовий спосіб привітати хороших клієнтів і надійних партнерів перед святами, особливо, якщо помістити виріб в брендований конверт. Такий подарунок людина очно запам’ятає надовго.

Подвійна листівка А5 має ширший функціонал. Залишаючись все таким же ефектним і креативним привітанням, вона підходить для розсилки запрошень і сертифікатів для постійних клієнтів і бізнес-партнерів.

Листівка А6

Розмір такого виробу – 148х105 мм. Їх ще називають “міні”, однак це скоріш перевага, ніж недолік. Це зручний і звичний для нас формат привітань, який застосовується повсюди вже впродовж довгого часу.

Якщо вам потрібно залишити більше інформації на Вашому привітанні, ідеальним варіантом буде — листівка А6 подвійна. Вона без сумніву допоможе ефектно запросити гостей на іменини або весілля, привітати ваших клієнтів і партнерів з прийдешніми святами.

Листівка з дизайнерського картону

Дизайнерський картон — щільний матеріал, що використовується в сувенірній і поліграфічній продукції. Такий картон відрізняється великою різноманітністю різних текстур і відтінків.

Виготовлення листівки з дизайнерського картону відбувається за допомогою офсетного або цифрового друку, на темному картоні можна нанести зображення з золота або срібла за допомогою шовкотрафаретного друку. Такий виріб виглядає солідно і поважно.