Наклейки - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Наклейки

Паперові наклейки15 грн/шт
Вінілові наклейки340 грн/м2
Зображення - Наклейки з плівки з підрізом - РА Реклама Маркет
Наклейки з плівки з підрізом340 грн/м2
Зображення - Наклейки на прозорій плівці - РА Реклама Маркет
Наклейки на прозорій плівці340 грн/м2
Об'ємні наклейки9,50 грн/шт

Друк наліпок в Полтаві

Виготовлення наліпок в Полтаві — популярна ніша поліграфії, завдяки своїй доступності та універсальності є однією з провідних у світі реклами.

Такі вироби одночасно виступають і інформаційним панно, і гарним сувеніром. Успіх продукції напряму залежить від ескізу, тому варто приділити особливу увагу зовнішньому вигляду виробу і залучити до виготовлення дизайну справжніх професіоналів своєї справи!

Сфера застосування таких виробів насправді безмежна, однак можна виділити найбільш поширені способи у сьогоденні:

Рекламні наліпки

За функціоналом схожі з листівками, але надруковані на самоклеючій плівці або папері. Зазвичай їх розміщують на транспорті, автомобілях або вітринах магазинів.

Інформаційні наліпки

Ті, що містять найважливішу інформацію, попереджувальні або ті, які вказують на щось (розпізнавальні знаки, інструкції або рекомендації). Їх часто можна зустріти в громадських місцях, навчальних закладах, лікарнях.

Декоративні наліпки

Такі вироби слугують для прикрашання різноманітних предметів, наприклад меблів або ноутбука, а також для оживлення інтер’єру.

Паперові наліпки

Вироби друкують цифровим або офсетним способом в залежності від заявленого тиражу. Їх частіше за все можна побачити в сувенірній продукції (декорування подарункової коробки, конверту або пляшки). Головною їх перевагою, безсумнівно, є низька вартість і доступність технології виробництва.

Вінілові наліпки

Сфера застосування цих наліпок набагато ширша, наприклад, їх використовують для оклейки громадського транспорту, вітрин магазинів і власних авто. Розміщуються на товарі та містять інформацію про нього (склад, дата виготовлення і терміни зберігання).

Вони не бояться вологи, легко знімаються і не залишають слідів, в деяких випадках, можуть бути використані повторно. Виготовлення відбувається за допомогою широкоформатного, шовкотрафаретного друку або плотерної порізки.

Наліпки з плівки з підрізом

Особливість цього виду полягає в постдрукарській обробці. Після того, як виріб надрукований, він направляється на кінцевий етап — плотерну порізку, де ніж вирізає її по контуру. Такі стікери дуже зручні та практичні, використовуються в якості сувенірної продукції або промо-матеріалу.

Наліпки на прозорій плівці

Друк на прозорій плівці допомагає створити дійсно унікальний продукт зі стильним дизайном, який запам’ятовується. Ці наліпки часто використовують для сувенірної продукції, оклейки вітрин і транспорту. Для їх створення використовують повнокольоровий друк на матовій або глянцевій плівці.

Об’ємні наліпки, шильди

В народі їх називають шильди, вони часто застосовуються в сувенірній продукції, для оформлення обладнання і товарів. Виріб заливається розчином смоли, який і створює потрібний об’єм.

Щоб розібратись у всіх тонкощах продукції та вирішити яким способом краще виготовити наліпки в Полтаві, Вам допоможуть менеджери рекламного агентства “Реклама Маркет”, які проконсультують з будь-якого питання.

Даний запис також доступний на %s