Каталоги - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Каталоги

Каталог на пружинівід 32,10 грн/шт
Каталог скріплений скобоювід 16,50 грн/шт
Каталог скріплений термоклеєм85,50 грн/шт

Виготовлення каталогів в Полтаві

Каталог — це видання з багатьма сторінками, як правило великого об’єму з чітким і подібним описом товару, що виробляється або послуг, який супроводжується фотографіями продукції Ціль виготовлення — в повному обсязі показати всю діяльність компанії, виділити переваги серед конкурентів і представити результати виконаної роботи.

Друк каталогів в Полтаві здійснюється для того, щоб в першу чергу представити свій товар або послугу і зацікавити клієнта. Такий тип поліграфічної продукції дозволяє покупцям детально ознайомитись з переліком продукції, його характеристикою та ціною. Виходячи з того, такі вироби вважаються одним з найдієвіших інструментів торгівлі, оскільки вагомо впливають на збільшення продажів будь-якого виду продукції.

Виготовлення каталогу продукції або послуг — процес важкий і багатоетапний. Зазвичай використовується офсетний спосіб друку, однак за наявності невеликих тиражів використовують цифровий, цей метод дозволяє закінчити замовлення в найкоротші строки.

Для скріплення листів можна використовувати різні способи скріплення палітурки. Тут представлені найпопулярніші на сьогодні:

Каталог скріплений скобою

Підходить для невеликих та середніх видань. З переваг такого способу — невелика ціна, компактність виробу і строгий зовнішній вигляд. Ця палітурка ідеально підійде для каталогу зі стриманим дизайном. Обкладинка може бути з товстішого паперу або картону.

Каталог скріплений термоклеєм

Такий метод скріплення продукції використовують для створення каталогів з великим обсягом інформації від п’ятдесяти сторінок. Вони довговічні, зручні у використанні й майже не обмежують замовника в виборі та створенні дизайн-проєкту.

Часто вироби мають більш щільну обкладинку. В таких випадках нерідко звертаються до тиснення, надають лицьовій частині виробу матового або глянцевого ефекту, щоб каталог в завершенні виглядав просто ідеально.

Каталог на пружині

Однією з головних переваг даного типу є зручність і довговічність такого способу кріплення. Пружина дозволяє відкривати виріб на 180 градусів, виймати та міняти положення сторінок в будь-який час (якщо виникла така необхідність). Пружина може бути виготовлена з пластику і металу, однак в другому випадку замінити сторінки так просто вже не вийде.

Як і в попередньому варіанті, такі вироби дуже різноманітні та функціональні. Для друку використовується дизайнерський картон різних кольорів та фактур, що дозволяє задекорувати виріб найбільш якісно.

Якщо ви хочете вигідно показати свій товар на ринку, рекламне агентство “Реклама Маркет” готове Вам допомогти в цьому. Замовте прорахунок на сайті і менеджери нададуть Вам ціну на Ваше замовлення, дадуть відповідь на всі питання і проконсультують щодо способів друку каталогів в Полтаві.