Каталог скріплений термоклеєм - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Каталоги » Каталог скріплений термоклеєм

Каталог скріплений термоклеєм

85,50 грн/шт

Каталог скріплений термоклеєм відмінно підходить, якщо у вас багато інформації, яку ви хочете розмістити. Такий вид може вміщувати до 608 сторінок або 304 аркуші.

Каталоги використовуються у різних сферах – на презентаціях продукції або в магазинах. Наявність каталогу допоможе вам презентувати свою продукцію без жодних труднощів. Якщо зразків на офісі немає, а вам потрібно красиво показати асортимент всього, що ви робите – каталог вам на допомогу. У ньому може бути весь асортимент ваших товарів, нова колекція одягу, та багато іншого. Книжковий формат дасть вашому клієнту можливість зручно познайомитись з вашим асортиментом, почитати, подивитися на зображення.

Особливість виробництва таких каталогів у тому, що після друку листів вони складаються разом і проклеюються термоклеєм по заданій стороні. Після проклеювання каталог знову обрізається, тому що листи можуть зрушуватися на пару міліметрів. При створенні макету на такий вид продукції необхідно враховувати відступи від краю листа.

Цей вид може бути євроформату, А6 ф., А5 ф., А4 ф., а також квадратної форми.

Для розрахунку вартості вашого тиражу залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру за телефоном. Якщо у вас немає готового файлу під друк, наш відділ дизайну виготовить його для вас враховуючи всі ваші побажання та технічні вимоги до ескізу.