Каталог на пружині - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Каталоги » Каталог на пружині

Каталог на пружині

від 32,10 грн/шт

Каталог на пружині – недорогий варіант, альтернатива каталогу на скобі та скріпленому термоклеєм. Він дешевше ніж останній варіант і може вміщувати багато сторінок – до 600 або 300 аркушів.

Найчастіше каталоги використовуються для презентації товарів та різної продукції, це те саме, що й інтернет-магазин тільки на папері. Як правило, у них роблять особливий та привабливий дизайн – товари показані на красивих фотографіях, додатково подають інформацію та ціну товарів.

Наявність каталогу допоможе вам презентувати свою продукцію без жодних труднощів. Якщо зразків на офісі немає, а вам потрібно красиво показати асортимент всього, що ви робите – каталог вам на допомогу. У ньому може бути весь асортимент ваших товарів, нова колекція одягу, та щось інше. Книжковий формат дасть вашому клієнту можливість зручно познайомитись з вашим асортиментом, почитати, подивитися на зображення.

Для розрахунку вартості вашого тиражу залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру за телефоном. Якщо у вас немає готового файлу під друк, наш відділ дизайну виготовить його для вас враховуючи всі ваші побажання та технічні вимоги до ескізу.