Каталог скріплений скобою - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Каталоги » Каталог скріплений скобою

Каталог скріплений скобою

від 16,50 грн/шт

Каталог скріплений скобою – найпоширеніший формат серед цієї категорії поліграфічної продукції. Він може бути А5ф., А4ф., євроформату і навіть квадратний А4 та А5. Максимальна кількість аркушів у каталозі скріпленому скобою – 16 аркушів або 64 сторінки.

Каталоги використовуються у різних сферах – на презентаціях продукції або в магазинах. Наявність каталогу допоможе вам презентувати свою продукцію без жодних труднощів. Якщо зразків на офісі немає, а вам потрібно красиво показати асортимент всього, що ви робите – каталог вам на допомогу. У ньому може бути весь асортимент ваших товарів, нова колекція одягу, та багато іншого. Книжковий формат дасть вашому клієнту можливість зручно познайомитись з вашим асортиментом, почитати, подивитися на зображення.

Ми виготовляємо індивідуальні дизайни для кожного клієнта. Менеджери допоможуть вам підібрати відповідну щільність паперу та вибрати вид ламінації.

Для розрахунку вартості вашого тиражу залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру за телефоном. Якщо у вас немає готового файлу під друк, наш відділ дизайну виготовить його для вас враховуючи всі ваші побажання та технічні вимоги до ескізу.