[:ua]Буклети виготовлення в рекламній агенції в Полтаві - Реклама Маркет[:ru]Буклеты изготовление в рекламном агентстве в Полтаве - Реклама Маркет[;]
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Буклети

Буклет подвійний єврофлаєр4,20 грн/шт
Буклет А4 два згини6,20 грн/шт
Буклет А4 один згин6,20 грн/шт
Буклет А3 один згин12,60 грн/шт

Виготовлення буклетів в Полтаві 

Рекламний буклет це лист, сфальцьований (зігнутий) навпіл в кілька згинів. За своєю суттю, це та ж листівка, тільки складена по різному.

Виготовлення буклетів відбувається декількома способами. При невеликих і “термінових” тиражах використовують технологію цифрового друку. Таким способом можна виготовити від одного екземпляру.

Для друку великих тиражів поліграфічної продукції використовують офсетний спосіб. Таким методом значно зменшується вартість кінцевого продукту.

В рекламній поліграфії без таких виробів не проходить ні одна виставка, презентація, конференція. Вироби розміщують на спеціальних стійках в магазинах і салонах, автозаправних станціях і турагентствах, розсилають клієнтам поштою і доставляють кур’єром по офісах.

Буклет подвійний євро-флаєр

Це один з найбільш поширених видів. Його розмір ⅔ стандартного листа А4, він не громіздкий, легко поміщається в стандартному євро-конверті. Широко використовується для проведення рекламних кампаній, на виставках, конференціях, друкуванні різних проєктів або програмок.

Буклет А4 два згини

Цей виріб має розмір А4 формату зігнутий у двох місцях, його частіше називають євро-буклетом, гармошкою або, говорячи професійною мовою, лифлетом. Інформація розміщується на сторінках чітко і структуровано

Буклет А4 один згин

Компактний і зручний, але при цьому відрізняється своєю місткістю. Вироби цього типу мають гарний вигляд з меншою кількістю тексту. На сторінках рекомендовано розміщувати велику кількість фотографій, які найкраще ілюструють роботу Вашої компанії.

Буклет А3 один згин

Не складно здогадатись, що перевага цього виду — розмір, який дозволяє розмістити на сторінках максимальну кількість корисної для споживача інформації. Ці вироби часто виготовляють з рекламою ресторанів або торгових точок, головна задача яких — гарно продемонструвати товар і мотивувати на покупку.

Рекламне агентство “Реклама Маркет” надає послугу з виготовлення буклетів в Полтаві та готове приступити до виконання задачі прямо зараз, Вам залишається тільки зробити замовлення.