Буклет А3 один згин - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Буклеты » Буклет А3 один згин

Буклет А3 один згин

12,60 грн/шт

Буклет А3 в один згин у готовому вигляді має розмір А4 формату. Такі буклети підходять для роздаткового матеріалу для презентації великих проєктів. На них можна красиво розмістити різні зображення та безліч інформації – тести, схеми, картинки, карти та багато іншого.

Такий розмір буклетів оптимальний, якщо ви хочете красиво показати товар і при цьому надати про нього багато інформації. Це найкращий варіант для зручності використання.

Такі буклети часто замовляють будівельні компанії, щоб презентувати свою нову споруду. На такому розмірі паперу поміщається і схема квартири, і опис та картинки. У цьому інформація читабельна і зрозуміла. Також на такому форматі можна друкувати карти з дрібними деталями, якість друку дозволяє зробити навіть дрібні елементи видимими та зрозумілими.

Замовити прорахунок можна прямо у нас на сайті, наш менеджер отримає вашу заявку та зв’яжеться з вами. Ми дамо вам повну консультацію та відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макета виробу, наш відділ дизайну виготовить його для вас відповідно до ваших уподобань та необхідних технічних вимог.

Даний запис також доступний на %s