Буклет А4 два згини - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Буклеты » Буклет А4 два згини

Буклет А4 два згини

6,20 грн/шт

Стандартні буклети, які найчастіше використовуються в поліграфії – це буклети А4 формату у два згини. У готовому складеному вигляді мають розмір 70*99 мм. Буклети потрібні тоді, коли ви хочете поширити багато інформації. На такому буклеті поміститься все – ваші контакти, картинки, пропозиції, карта та багато іншої інформації. Часто буклети використовуються як інформаційні роздаткові матеріали, в яких зображена потрібна населенню інформація. Друк використовується двосторонній.

Згин може бути двох видів: намотування або гармошка.

Буклети у два згини можуть служити не тільки як рекламний матеріал, також їх замовляють як невелике меню, наприклад для кав’ярні. Такий формат дозволяє розділити меню на три стовпчики з кожного боку. Воно компактно складається і не займає багато місця.

Замовити прорахунок можна прямо у нас на сайті, наш менеджер отримає вашу заявку та зв’яжеться з вами. Ми дамо вам повну консультацію та відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макета виробу, наш відділ дизайну виготовить його для вас відповідно до ваших уподобань та необхідних технічних вимог.