Календарі - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Календарі

Кишеньковий календар1,30 грн/шт
Зображення - Настільний календар Будиночок - РА Реклама Маркет
Настільний календар Будиночок14 грн/шт
Настільний календар Пірамідка11 грн/шт
Настінний календар з відривними листами158 грн/шт
Бухгалтерський квартальний календар 3 місяці156 грн/шт
Настінний перекидний календар А3189 грн/шт
Настінний перекидний календар А2440 грн/шт
Календар А3 (1 аркуш)25 грн/шт

Виготовлення календарів в Полтаві

Це корисний офісний аксесуар, чудовий подарунок, і що дуже важливо, потенційний рекламний майданчик Вашого товару, який не втрачає актуальності протягом цілого року.

На календарях розміщують символіку підприємства — логотип і кредо. Зображення повинно асоціюватися з вашим брендом, тому крім логотипу варто розмістити якісні фотографії Вашого товару.

Вартість виготовлення календарів залежить від обраної технології. Для невеликих тиражів і оперативності підійде цифровий друк, для великих — офсетний. Другий варіант значно дешевший, однак нічим не поступається щодо якості друку. Вони можуть бути різних форм та розмірів, але для зручності вироблені певні стандарти. Їх поділяють на такі типи:

Кишеньковий календар

Це найпопулярніший серед бюджетних виробів. Він компактний і не прив’язаний до певного місця, але разом з тим вміщує всю необхідну інформацію. Таку продукцію часто замовляють на різні рекламні акції, знижки та конкурси. Як промо-матеріал цей вид може суміщати в собі функції листівки або візитки.

Настільний календар Будиночок

Названий в народі “Будиночок” часто зустрічається на столах офісних співробітників. Його нерідко суміщають з планером, тому цей вид поліграфічної продукції підійде тим, хто цінить час і вміє розподіляти його з розумом.

Настільний календар Пірамідка

Ще один вид, схожий на попередній, має назву Пірамідка. Він має три сторони, на яких розміщується 12 місяців року, зображення, логотип фірми або інша контактна інформація. Завдяки своїй компактності цей виріб знайде своє місце на будь-якому робочому столі.

Настінний календар з відривними листами

Нині така продукція не втрачає своєї актуальності, дивуючи замовників новими креативними дизайн-проєктами. Такі календарі часто замовляють великі корпорації, а також невеликі фірми для підкріплення свого іміджу.

Бухгалтерський квартальний календар 3 місяці

Один з найважчих з виготовлення продукції. Складається з 4 блоків, скріплених пружиною, де верхній блок — це завжди великий рекламний майданчик, а інші — відповідно календарна сітка. Виготовлення бухгалтерських квартальних календарів має особливий попит у великих компаніях тому, що вони ідеально підходять для детального планування.

Настінний перекидний календар

Без сумніву, такі вироби якнайкраще впораються з основною функцією поліграфічної продукції — рекламою. Окрім календарної сітки на його листах поміщається вся необхідна клієнту або партнеру інформація — зображення товарів, контактна інформація, важливі дати в історії компанії і т.д. Виготовлення настінного перекидного календаря має на увазі друк титульної сторінки та дванадцяти аркушів з календарною сіткою.

Календар А3 (1 аркуш)

Такий вид продукції підійде для тих, хто хоче отримати чудовий і пам’ятний подарунок, який до того ж цілий рік буде приносити радість своїм унікальним виглядом. Виготовлення відрізняється невисокою вартістю й оперативністю виконання замовлення.