Бухгалтерський квартальний календар 3 місяці - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Календари » Бухгалтерський квартальний календар 3 місяці

Бухгалтерський квартальний календар 3 місяці

156 грн/шт

Бухгалтерський квартальний календар на три місяці – найзручніший варіант календарів, вони називаються бухгалтерськими, оскільки вони дуже зручні для працівників цієї професії. На ньому одразу видно попередній, теперішній та наступний місяць. З його допомогою можна швидко орієнтуватися у термінах та датах. Квартальний календар складається з 4-х частин – верхнього рекламного поля та трьох сіток. Верхня сітка розрахована на попередній місяць, середня на теперішній місяць і на нижній розміщують наступний місяць. Додатково на нього кріпиться віконце для виділення дати. На стіну календар фіксується за допомогою люверсу – на вибір срібло чи золото.

Вартість виготовлення квартальних календарів залежить від щільності паперу, наявності індивідуальної сітки, наявності рекламних полів між сітками. Тому кожне замовлення ми прораховуємо індивідуально.

Для розрахунку вартості вашого тиражу залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру за телефоном. Ми також виготовимо вам макет виробу з огляду на всі ваші побажання та технічні вимоги до виробництва.