Блокноти - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Блокноти

Зображення - Блокнот на пружині - РА Реклама Маркет
Блокнот на пружині45,20 грн/шт
Блокнот зшитий скобою75,50 грн/шт
Блокнот склеєний75,50 грн/шт
Блокнот відривний з перфорацією72,30 грн/шт
Стікери/кубарики34,70 грн/шт

Портфоліо:

Виготовлення блокнотів в Полтаві

Існує помилкове поняття, що у вік сучасних технологій люди віддають перевагу електронним записним книжкам, однак це далеко не так. Спираючись на багаторічний досвід у виробництві поліграфічної продукції, ми можемо запевнити нашого майбутнього клієнта — склеєні блокноти на пружині до цього дня займають передові позиції, завдяки своїй простоті та практичності.

Письмові носії все більше набирають рис ексклюзивності. Добре оформлений фірмовий блокнот з нанесеним логотипом компанії — ідеальний подарунок, який, запевняємо, Вам обов’язково запам’ятається.

Блокнот на пружині

Як показує досвід роботи, найзручніший і практичний спосіб скріплення сторінок — це пружина. З такою прошивкою листи тримаються особливо міцно. Перекидний блокнот на пружині подобається багатьом саме завдяки своїй практичності. Він незамінний, наприклад, якщо потрібно швидко залишити комусь записку або нагадування, записати номер або адресу.

Блокнот зшитий скобою

Вироби особливо популярні серед учнів шкіл і університетів. Це той самий зошит, тільки замість сірих обкладинок і строгих полів — повна свобода фантазії, велика різноманітність дизайн рішень. Листи, скріплені скобою добре зберігають форму і зручні у використанні.

Блокнот склеєний

Склеєний блокнот — це про зручність і мінімалізм. Обкладинка, як нескладно здогадатися з назви, скріплена з внутрішнім блоком нанесенням клейового шару. Цей спосіб дозволяє відривати окремі листи, ніяк не впливаючи на форму виробу, зберігаючи поважний вигляд. Щільна обкладинка, нанесений логотип, крейдований або матовий папір всередині виробу вигідно підкреслить імідж Вашого бренду.

Блокнот відривний з перфорацією

Такі вироби виготовляються відповідно до того самого принципу, що і попередні, однак основна і головна відмінність даного виду в зафіксованій картонній обкладинці, яка жорстко утримує блок. Листи блокнота з перфорацією для полегшеного відриву, без помітних рваних країв і пошкоджень зі сторони листа надають поліграфічній продукції ще більш статусного вигляду. Ці блокноти з перфорацією мають приємну суворість, не займають багато місця в сумці або портфелі і зручні у використанні.

Стікери/кубарики

Стікери та кубарики — незамінна класика, яка знайома більшості зі шкільних лав. Ці вироби часто виручають в будні дні, коли інформації настільки багато, що часу внести все в помітки на телефоні просто не вистачає.

Ще це зручне рішення для офісних працівників. Такі стікери використовують для поміток, нагадувань. Клейкий край дозволяє приклеїти записку на будь-яку поверхню, що допоможе вам і вашим співробітникам не забути важливі намічені плани.

Звертаючись в рекламне агентство “Реклама Маркет” ви можете бути впевнені, що менеджери нашої компанії проконсультують Вас з виготовлення блокнотів в Полтаві, а також підкажуть який папір, її щільність і метод друку краще використовувати для досягнення ідеального виду поліграфічної продукції.