Блокнот зшитий скобою - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Блокноты » Блокнот зшитий скобою

Блокнот зшитий скобою

75,50 грн/шт

Блокнот зшитий скобою – зручний варіант, він чимось схожий на звичайний зошит. Такі блокноти мають обмежену кількість аркушів, оскільки скоба пробиває певну кількість сторінок. Внутрішня частина блокнота зшитого скобою може бути як чистою без друку, так і в клітинку. Друк на обкладинці робиться повнокольоровим методом, ви можете розмістити на ній будь-яку потрібну вам інформацію та картинки. Додатково на обкладинку можна нанести матову або глянцеву ламінацію. Матова використовується для надання гарного ефекту блокноту, а глянцева  найчастіше використовується для збільшення щільності обкладинки.

Блокноти на скобі можна використовувати як всередині компанії для ваших співробітників, так і як роздатковий матеріал на різних заходах, які ви проводите і дарувати їх клієнтам або партнерам.

Замовити прорахунок можна прямо у нас на сайті, наш менеджер отримає вашу заявку та зв’яжеться з вами. Ми дамо вам повну консультацію та відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макету виробу, наш відділ дизайну виготовить його для вас відповідно до ваших уподобань та необхідних технічних вимог.