Блокнот на пружині - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Блокноты » Блокнот на пружині

Блокнот на пружині

45,20 грн/шт

Зображення - Блокнот на пружині - РА Реклама Маркет

Блокноти це гарний вид сувенірної продукції, брендований блокнот, як і брендований щоденник, підвищує імідж вашої компанії для ваших клієнтів, адже так приємно отримувати сувеніри з брендовою символікою.

Блокноти на пружині є недорогим варіантом, на обкладинці можна зробити повнокольоровий друк та нанести будь-яку потрібну вам інформацію – картинки, фотографії, контактні дані та багато іншого.

Блокноти на пружині часто використовують як роздатковий матеріал на різних конференціях і заходах, це функціональна річ, яка, у будь-якому випадку, буде використовуватися людиною, яка отримала її, а значить ваш логотип та інформація, розміщена на ньому буде видно всім. Це підвищить впізнаваність вашого бренду, а контактна інформація, розміщена на ньому, швидко дійде до ваших потенційних клієнтів і вони зможуть з вами зв’язатися.

Блокноти на пружині виготовляються методом офсетного друку, це тиражні замовлення. Внутрішній блок може бути кількох видів: з клітиною або лінійкою, або порожній з білими чистими листами. Для зручності відриву листів можна додати перфорацію. Обкладинка виготовляється методом повнокольорового друку – тому ви можете нанести туди будь-яке зображення чи напис. Після друку та різання листів блокнот прошивається металевою пружиною білого або чорного кольору.

Замовити прорахунок можна прямо у нас на сайті, наш менеджер отримає вашу заявку та зв’яжеться з вами. Ми дамо вам повну консультацію та відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макета виробу, наш відділ дизайну виготовить його для вас відповідно до ваших уподобань та необхідних технічних вимог.