Блокнот відривний з перфорацією - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Блокноты » Блокнот відривний з перфорацією

Блокнот відривний з перфорацією

72,30 грн/шт

Відривні блокноти з перфорацією дуже зручні у використанні. Перфорація – це процес тонкої часткової прорізки внутрішніх листів. Наявність перфорації дозволяє легко відірвати потрібний лист, при цьому не пошкоджуючи інших листів.

Обкладинка в таких блокнотах необов’язкова, натомість на блок робиться проклейка на місці склеювання термоклеєм. Для бокової частини використовується щільний папір, який може бути різних кольорів. Її можна підібрати, виходячи від колірної гами вашого бренду. Перфорацію можна зробити на блокноті пружини. Ціна відривних блокнотів не дуже відрізняється від стандартних, тому якщо ви хочете зробити процес використання такого блокнота зручнішим, ми радимо замовити перфорацію.

Замовити прорахунок можна прямо у нас на сайті, наш менеджер отримає вашу заявку та зв’яжеться з вами. Ми дамо вам повну консультацію та відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макета виробу, наш відділ дизайну виготовить його для вас відповідно до ваших уподобань та необхідних технічних вимог.