Стікери/кубарики - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Блокноты » Стікери/кубарики

Стікери/кубарики

34,70 грн/шт

Листи для записів, нотаток, кубарики, стікери – це всі назви одного виду товару. Кубарик – це склеєна термоклеєм стопка листів (як правило, 9х9 см.). У будь-якому офісі використовують стікери для написання нотаток, це зручно та швидко – написали та віддали клієнту або зберегли собі, закріпивши на кнопку.

Брендовані кубарики – це не лише іміджевий елемент, а також зручний спосіб донести інформацію. На листку, який ви даєте клієнту, можна розмістити свою контактну інформацію – і клієнту легше з вами зв’язатися – взявши папірець із заміткою він відразу побачить номер телефону або електронну пошту і звичайно ваш логотип та адресу.

Для виготовлення стікерів/кубариків використовується офсетний спосіб друку, на аркушах друкується ваше зображення в потрібній кількості, після цього ріжуться на стопки на 50 або 100 аркушів. Після цього вони проклеюються термоклеєм – збоку або зверху. Після проклеювання обов’язково йде ще один етап підрізання, так як при склейці листи можуть рухатися на кілька міліметрів. Після повторної обрізки готові кубарики відправляються клієнту.

Замовити прорахунок можна прямо у нас на сайті, наш менеджер отримає вашу заявку та зв’яжеться з вами. Ми дамо вам повну консультацію та відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макету виробу, наш відділ дизайну виготовить його для вас відповідно до ваших уподобань та необхідних технічних вимог.