Меню - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Меню

Зображення - Виготовлення сетів - РА Реклама Маркет
Виготовлення сетіввід 8 грн/шт
Меню на пружинівід 90 грн/шт
Меню на 1 лист40 грн/шт
Друк папок менювід 350 грн/шт
Рахівницівід 110 грн/шт
Настінне меню850 грн/шт

Виготовлення меню в Полтаві

Це обов’язковий атрибут будь-якого закладу громадського харчування: ресторану, бару, кафе або піцерії. Коли ми приходимо в новий заклад, ми в першу чергу звертаємо увагу на вивіску, інтер’єр і персонал. Після — меню, тому воно має бути не тільки якісно виконано технічно, але і підходити загальному стилю закладу, бути частиною його іміджу.

Список страв допомагає клієнту зробити кінцевий вибір, а який — в тому числі залежить від оформлення.   Це не просто перелік страв, це — можливість отримати більше довіри до Вашої кухні. Виготовлення меню для кафе або ресторану повинно починатись з підбору фотографій, так саме від зовнішнього вигляду ваших страв залежить подальший вибір страв. Окрім зображень варто уточнити точний склад, вагу і вартість страви.

Друк меню зазвичай виконується двома технологіями — офсетним і цифровим друком. Офсетним способом друкують великі тиражі з однаковим дизайном сторінок. Цифровим друком можна виготовити від одного екземпляру та оформити кожну сторінку окремо.

Реклама Маркет пропонує такі варіанти виготовлення меню і супутніх товарів:

Меню на пружині

Це один з найпоширеніших типів постдрукарської обробки. Популярність виробу цілком виправдане — демократична ціна, зручність і простота дизайну, яка приваблює. Обкладинку і сторінки часто ламінують глянцевим або матовим покриттям, оскільки даний процес помітно продовжує життя виробу і захищає від зовнішнього впливу.

Меню на 1 аркуш

Найбільш оперативний і бюджетний процес створення переліку страв для Вашого закладу. Для того, щоб підкреслити особливість ресторану або кафе, є можливість надрукувати меню на дизайнерському картоні, використовуючи різноманітні текстури й техніки. Останнім часом, особливу популярність набирають меню   з 1 аркуша, на якому інформація розміщена з двох сторін.

Рахівниці

Рахівниці для кафе та ресторанів — це виріб для передачі чека покупцю і, відповідно, грошей закладу. Виготовлення розрахункових книжок повністю залежить від обраного замовником матеріалу. Це може бути папір, дизайнерський або простий картон, шкіра або шкірозамінник, дерево в вигляді не глибоких скриньок.

Друк папок меню

Папка для меню допомагає не тільки зберегти його від пошкоджень, але і зробити його більш солідним і показним. Виготовлення такої продукції відбувається з використанням різноманітних технологій і матеріалів. Папки бувають різні — від простих картонних ламінацій до шкіряних з тисненням або ультрафіолетовим друком.

Виготовлення сетів

Сети — це паперові або вінілові підставки для посуду. Їх головна функція — зберегти стіл або скатертину від плям і механічних пошкоджень. Однак на цьому весь функціонал не закінчується. Сети повинні формувати образ Вашого закладу, збільшувати його дохід. Крім логотипа закладу, на сетах часто розміщують найцікавіші позиції. Виготовлення сетів відбувається офсетним або широкоформатним способом друку.

Настінне меню

Виготовлення настінного меню особливо актуальне для невеликих фуд-кортів або вуличних кав’ярень, популярних останнім часом. В такому випадку виготовлення ординарного меню не буде недоцільним, а от настінне — чудово впорається з інформаційною функцією.