Меню на 1 лист - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Меню » Меню на 1 лист

Меню на 1 лист

40 грн/шт

Меню на один аркуш – це напевно найпопулярніший формат у сучасному світі, їх швидко друкувати та у разі заміни назви страв чи цін – їх легко та швидко роздрукувати заново. Це зазвичай А3 формат з двостороннім друком, додатково його можна заламінувати для збільшення терміну експлуатації такого меню.

Меню на один аркуш не містить зайвих елементів – на ньому розташовується списки страв за категоріями та фонове зображення або графіка. На нього можна також додати логотип вашого закладу та різноманітну контактну інформацію.

Гарне та правильне меню – це не тільки список страв з цінами, якісний друк та професійний макет – це те, що виділить ваше меню серед інших та приємно здивує ваших відвідувачів. Ми виготовляємо індивідуальні дизайни під кожного клієнта – враховуючи усі ваші найменші побажання.

Для розрахунку вартості вашого тиражу залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру за телефоном. Якщо у вас немає готового файлу під друк, наш відділ дизайну виготовить його для вас враховуючи всі ваші побажання та технічні вимоги до ескізу.

Даний запис також доступний на %s