Головна » Сувенірна продукція » Нанесення логотипа на спецодяг

Нанесення логотипа на спецодяг

Нанесення зображення на футболку "Слава Україні"550 грн
Нанесення зображення на футболку "Ми вдома"550 грн
Нанесення зображення на футболку "Покладіть семЄчки у кишені"550 грн
Нанесення зображення на футболку "Добрий вечір, ми з України"550 грн
Зображення нанесення зображення на футболку "Нема на світі України.." - РА Реклама Маркет
Нанесення зображення на футболку "Нема на світі України, немає другого Дніпра"550 грн
Нанесення зображення на футболку "Русський карабль іди нахуй"550 грн
Нанесення зображення на футболку "Урожай 2022"550 грн
Нанесення зображення на футболку "Нема на світі України, немає другого Дніпра"550 грн
Зображення - Нанесення на футболку, майку - РА Реклама Маркет
Нанесення на футболку, майку200 грн/шт
Нанесення на кепки, бандани40 грн/шт
Нанесення на поло100 грн/шт
Нанесення на спортивну форму120 грн/шт
Нанесення на світшоти, худі120 грн/шт
Зображення - нанесення зображення на фартухи - РА Реклама Маркет
Нанесення на фартухи120 грн/шт
Термоперенос плівкою А4120 грн/шт
Повноколірний друк на плівці А4200 грн/шт
Вишивка78 грн/шт
Шеврон45 грн/шт
Футболка біла180 грн/шт
Футболка кольорова190 грн/шт
Поло400 грн/шт

Нанесення логотипа на спецодяг в Полтаві

Спочатку розберемо термін “спецодяг”. Що ми маємо на увазі під значенням цього слова? Синонімом може виступати зрозуміла нам уніформа, а саме: футболки, кепки, фартухи, світшоти, робочий одяг і т.д. Нанесення логотипу на спецодяг відбувається різними способами, але найбільш популярний в наш час — друк на тканині та вишивка.

Спецодяг з нанесенням лого або назви фірми вигідно виділить Ваш бренд серед конкурентів, підвищить імідж і статус компанії.

Нанесення на футболку, майку, поло, світшот, худі

Футболки та майки — це промо матеріал, перевірений часом і який є найбільш успішним видом реклами. Футболки та майки з нанесенням зображення — ідеальний маркетинговий інструмент, який до того ж сприяє впізнаваності бренду, збільшенню обсягу продажів і підвищенню попиту на Вашу продукцію.

Поло — це сорочка з коротким рукавом і стояче-відкладним комірцем з трикотажу. Футболки поло, як ще не стали мейнстрімом є не тільки ефективним способом реклами, але і відмінним подарунком.

Худі та світшот з нанесеним логотипом можна розглядати як з боку “зимового” варіанту уніформи, так і чудового подарунка на промо-акції або виставці.

Нанесення на кепки, бандани

Кепки та бандани з логотипом — один з найпоширеніших в рекламі елементів одягу. Це недорогі, але яскраві й акцентні аксесуари, які чудово доповнять стиль Вашого підприємства.

Нанесення на спортивну форму

Спортивна форма з нанесеним зображенням — це не тільки яскрава футболка або кепка з Вашою улюбленою футбольною командою. В комплект форми входить багато елементів: майка або футболка, штани або шорти, толстовки, бандани, кепки та бейсболки, спортивне взуття.

Виготовлення спортивної форми не обмежується тільки замовленнями від професійних спортсменів. Нерідко любительські, а також уболівальники хочуть виділити себе з натовпу за допомогою форми, шарфу, атрибутів улюбленої команди.

Термоперенос плівкою

Нанесення логотипу на спецодяг методом термопереносу є найбільш популярним. Логотип вирізається за допомогою плотерної різки зі спеціальної плівки різноманітних кольорів. За допомогою тиску і високої температури малюнок переноситься на спецодяг. Одяг, створений методом термопереносу стійкий до будь-яких впливів: високі або низькі температури, багаторазове прання.

Повнокольоровий друк на плівці

Повнокольоровий друк на плівці — найбільш недорогий і швидкий спосіб нанесення логотипу. До того ж використовуючи даний метод нанесення на уніформу можливе замовлення від одного екземпляру. Для початку на спеціальну тонку флекс-плівку наноситься потрібний малюнок, плівка викладається на одяг і притискається кришкою термопресу і через 20 секунд отримуємо готовий виріб.

Вишивка

Зображення передається з комп’ютерної програми на програму швацької машини, яка і відтворює логотип нитками. Нанесення логотипу методом вишивки виглядає чітко, яскраво і виглядає показно. Вишивка логотипу може бути виготовлена безпосередньо на спецодягу, а також вишита у вигляді шеврону, який надалі пришивається на спецодяг.

В РА “Реклама Маркет” в наявності є білі й кольорові футболки, поло без логотипа, які ви можете придбати в нас. Зв’яжіться з менеджерами та вони підкажуть вироби яких кольорів є в нас зараз, а також проконсультують яким способом краще зробити нанесення зображення на спецодяг в Полтаві.