Таблички інформаційні - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Таблички інформаційні

Попереджувальні таблички100 грн/шт
Заборонні таблички100 грн/шт
Рекламні таблички80 грн/шт
Таблички для транспорту200 грн/шт
Номерні знаки170 грн/шт
Табличка Графік роботи180 грн/шт
Табличка Відчинено Зачинено100 грн/шт
Зображення - Таблички на вироби - РА Реклама Маркет
Таблички на вироби50 грн
Табличка Відеоспостереження110 грн/шт
Зображення - Табличка на туалет - РА Реклама Маркет
Табличка на туалет80 грн/шт
Табличка Місце для паління80 грн/шт
Табличка Паління заборонено110 грн/шт
Табличка Зла собака110 грн/шт

Виготовлення табличок інформаційних в Полтаві

Виходячи з назви ми розуміємо, що інформаційні таблички – маленькі помічники для орієнтира в сучасному світі. Ми їх зустрічаємо всюди на вулиці, на будинках та дорогах, в офісах і на складах, в під’їздах і готелях, на товарах і упаковці, навіть в трансформаторній будці.

Виготовлення табличок відбувається з різноманітних матеріалів, за допомогою лазерного або фрезерного устаткування, з наступною поклейкою кольорової плівки на основу або за допомогою УФ-друку.

Таблички з пластику ПВХ

Найбюджетніший варіант, що чудово зарекомендував себе не тільки всередині приміщень, але і при використанні на вулиці. Пластик ПВХ, обклеєний вініловою плівкою, можна обрамити алюмінієвим профілем.

Таблички з акрилу

Виготовлена з акрилу продукція виглядає солідніше, коштує відповідно трішки дорожче. Такі вироби більш варіативні – можна зробити псевдооб’ємні літери або вікно для змінної інформації.

Таблички з композитного матеріалу

Преміум вироби, бо вартість і обробка композитного матеріалу більша. Однак така продукція виглядає престижно і слугує роками не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

На будь-якому підприємстві, великому супермаркеті або маленькому магазині, необхідні інформаційні носії. Вони створюють зручність, допомагають Вашим клієнтам орієнтуватися в приміщенні, що безпосередньо впливає на лояльність споживача до бренду і сприяє придбанню товару саме у Вас. В побуті інформаційні таблички використовуються постійно – такі, як “Обережно злий пес” або “Відеонагляд” Ви можете зустріти кожного дня. Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що такий маленький виріб може зіграти велику роль у житті.

Власне виробництво зовнішньої реклами допомагає компанії “Реклама Маркет” швидко і якісно виготовити інформаційні таблички в Полтаві. Ми йдемо в ногу з часом, постійно оновлюючи парк станків сучасними технологіями. Це дає нам можливість розширити свій асортимент новими видами товарів.