Медичні таблички та стенди - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Медичні таблички та стенди

Стенди для лікареньІндивідуальний прорахунок
Таблички для лікареньвід 100 грн/шт
Іменні таблички на кабінет130 грн/шт

Виготовлення стендів та табличок для медичних закладів в Полтаві

Компанія “Реклама Маркет” надає комплексні рішення для: лікарень, поліклінік, аптек, центрів, амбулаторій. Ми виготовляємо стенди та таблички для оформлення кабінетів, реєстратур, палат, торгових і службових приміщень, вказівники поверхів, а також виготовляємо рекламно-сувенірну продукцію для персоналу.

Матеріали, що використовуються в даній галузі, нічим не відрізняються від виробництва табличок і стендів для інших підприємств. Різниця тільки в інформації, яка подається для споживача. У виготовленні виробів для медичних закладів завжди наявна строгість, стриманість, відповідність єдиному стилю.

Стенди для лікарень

Як правило такі стенди для медичних закладів виготовляються на замовлення та умовно поділяються на два види. Основні — графік прийому лікарів, інформація про відділення, правила поведінки пацієнтів і додаткові — інформування населення про міри профілактики різноманітних захворювань.

На медичних стендах може бути розміщена будь-яка графічна або текстова інформація. При виготовленні графіку прийому лікарів, розмістивши віконця під поліграфію, інформацію можна легко замінити.

Таблички для лікарень

Навігація має велике значення для медзакладів. Неважливо, чи то стоматкабінет, чи велика поліклініка, необхідно розмістити таблички та номери кабінетів, палат, маніпуляційних, підсобних приміщень, вказівників.

Ми охоплюємо повний спектр послуг з виготовлення табличок для медичних закладів, а також виготовляємо дизайн, який буде виконано в єдиному стилі та кольоровій гамі.

Іменні таблички на кабінет

На таких виробах розміщають ПІБ лікаря, його спеціалізацію і графік роботи. Існує два варіанти: перший — розміщення цієї інформації з плівки, другий — виготовити спеціальний прозорий “карман”, де дані, надруковані на принтері, будуть змінними. Фактично завжди табличка на кабінет лікаря комплектується номером, в такому варіанті є можливість розмістити все на одному виробі.

Рекламне агентство “Реклама Маркет” пропонує виготовлення стендів і табличок для лікарень в Полтаві будь-якої складності та комплексний підхід в єдиному стильовому рішенні. Це дозволить пацієнтам легко орієнтуватись в приміщенні та отримувати необхідну інформацію.

Менеджери нашого агентства проконсультують вас і допоможуть підібрати необхідні рішення для вашого медичного закладу.

Даний запис також доступний на %s