Стенди для лікарень - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Стенди для лікарень

Індивідуальний прорахунок

Стенди для лікарень – специфічний вид інформаційних стендів. На них розміщують інформацію про прийом лікарів, різноманітну інформацію про пацієнтів лікарні.

Стенди для лікарень з розкладом прийому лікарів виготовляються зі змінною інформацією, на основу приклеюються спеціальні пластикові кишені, всередину яких можна засунути папірець або маленьку пластикову табличку з часом прийому, те ж саме можна зробити з коміркою, в якій знаходиться інформація про лікаря, що веде прийом.

 

Додатково на таких стендах за необхідності можна додати пластикові кишеньки для розміщення на них будь-який роздаткових матеріалів, які можуть бути корисні пацієнтам – брошури, візитки та інше.

Також стенди для лікарень можуть бути в форматі будь-яких інших інформаційних стендів з кишенями або без – все залежить від наповнюваності, зверніться до нашого менеджера і ми вам підкажемо який вид підійде саме вам. Сама конструкція – це дуже зручний спосіб донесення потрібної інформації, так як будь-яку інформацію, що розміщена на стіні завжди добре видно і вона кидається в очі.

Вартість замовлення потрібно розраховувати індивідуально – для цього залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном.