Головна > Широкоформатний друк > > Друк на полотні

Друк на полотні

Друк фото на полотні480 грн/м2
Друк картин на полотні480 грн/м2
Картина з підрамником 20х20 cм120 грн
Картина з підрамником 30х30 cм180 грн
Картина з підрамником 30х40 cм210 грн
Картина з підрамником 30х60 cм260 грн
Картина з підрамником 40х50 cм310 грн
Картина з підрамником 50х60 cм380 грн
Картина з підрамником 50х80 cм540 грн
Картина з підрамником 100х70 см720 грн
Модульні картинивід 1000 грн

Друк на полотні в Полтаві

Рекламне агентство “Реклама Маркет” робить друк на полотні в Полтаві методом широкоформатного друку на японському обладнанні “Roland” з високою роздільною здатністю.

З появою такої технології виготовлення репродукцій для декору інтер’єру, стало значно доступніше, швидше і різноманітніше. Сьогодні картину або фото на полотні можна надрукувати з будь-яким сучасним сюжетом: портрет, фотографії, графіку, пейзажі, натюрморти або копію світового витвору мистецтва.

Будь-які зображення, які своєю чергою залежать тільки від фантазії та Ваших побажань. Друк на полотні — це чудова прикраса абсолютно будь-якого інтер’єру і неважливо де знаходиться картина у квартирі, вдома чи офісі, в барі, кафе, ресторані або клубі, в магазині, бутіку або банку. Головне — підібрати відповідну тему картини, для визначеного місця експонування.

Друк картин на полотні являє собою наступне оформлення надрукованого зображення в багет або натяжку на підрамник (галерейна натяжка). Такі повнокольорові картини стали популярні як подарунки на ювілеї та свята. На них можуть бути зображені не тільки пейзажі й гарні зображення, а і фото ювілярів та їх сімей.

Широке поширення отримало виготовлення модульних картин. Зазвичай вони складаються з кількості від 3 до 5 сегментів. Це вироби з декількох картин, які разом створюють повноцінний сюжет. Виглядає масштабно і може прикрасити будь-який інтер’єр.

При друку на полотні наші дизайнери можуть стилізувати вихідне зображення під живопис або малюнок олівцем, змінити фон або прибрати не найкращі моменти. Таким способом Ваші улюблені фото можуть заграти новими фарбами.

Окремо варто зазначити створення колажів з фото. Тут існує декілька варіантів, фотоколаж на полотні складається з зібраних улюблених фото дітей, сім’ї або друзів, зображених на одному полотні. Фотоколаж з модульних картин, це єдина композиція з весільних фото зроблених професійним фотографом в студії, розміщені на декількох картинах.

Кожен день доля підносить нам багато моментів, деякі з них хочеться запам’ятати на все життя. Зверніться за друком фото на полотні в Полтаві в РА “Реклама Маркет”. Ми допоможемо Вам втілити ці моменти в популярний, класичний витвір мистецтва.