Пластикові кишені - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Пластикові кишені

Кишеня А490 грн/шт
Кишеня А3180 грн/шт
Кишеня А5 об'ємна80 грн/шт
Кишеня А4 об'ємна160 грн/шт

Виготовлення пластикових карманів в Полтаві

Пластикові кармани — основна складова оформлення для стендів, на яких час від часу необхідно змінювати дані. Зручність полягає в чіткій структурі розміщення на стенді інформації та захист від впливу зовнішніх факторів.

Такі товари входять в комплект виготовленого стенда, але бувають моменти, коли потрібно доповнити інформацію або просто замінити пошкоджений пластиковий карман. На сайті нашої компанії ви можете придбати такі товари для уже наявних стендів або замовити необхідної конфігурації.

Виготовляються прозорі кармани для стендів з акрилу(оргскла) або з прозорого ПВХ пластику. Перші більш цупкі, глянцеві, мають презентабельний вигляд, але вартість трішки більша. Другі відповідно дешевше, але також чудово виконують поставлену на них функцію.

Глибина об’ємного пластикового кармана також буває різна. Для розміщення, наприклад одного листа паперу, достатньо мінімальної товщини, яку створює спінений скотч. А для розміщення, наприклад книги скарг або пачки документів, вже знадобиться товщина 2-3 см, яка досягається різними способами.

Для зручності виїмки та складення документації роблять вирізи або зрізи скраю. Кантики скраю виробу можна зробити будь-якого кольору в залежності від інтер’єру або корпоративних кольорів компанії.

Самоклеючі пластикові кармани укомплектовані двостороннім скотчем, завдяки якому, пластиковий карман дуже просто приклеюється на необхідну поверхню, варто тільки прибрати захисну плівку.

Вироби використовують для різних цілей — в офісі робітники розміщують різноманітну інформацію, документацію, а також такі вироби експлуатуються в громадських місцях для реклами та оголошень. Настінні пластикові кармани привертають увагу і ненав’язливо знайомлять споживачів з Вашими товарами або послугою.

Рекомендуємо Вам замовити кармани для стендів в Полтаві на сайті рекламного агентства “Реклама Маркет”. Вся продукція виготовляється на власному виробничому обладнанні.

 [:]