Фотозона - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Фотозона

Фотозона на весілля1000 грн/шт
Фотозона на день народження1000 грн/шт
Фотозона на корпоратив1000 грн/шт
Каркас з хромованої труби2900 грн/шт

Виготовлення фотозони в Полтаві

Фотозона — тематичне зображення, надруковане на банері, прикріплене до металічного каркаса для фото і відео знімання. Додатково може декоруватися об’ємними літерами, кульками та різними тематичними конструкціями.

Без таких мобільних конструкцій сьогодні не проходить ні одна вечірка, гостям подобаються такі локації, вони з задоволенням фотографуються, тим самим популяризуючи ваш захід.

Фотозона на весілля

Це чудове доповнення, яке створить романтичну атмосферу свята. Фотографії з кращими моментами в житті будуть радувати Вас і Ваших друзів довгі роки. Весільна фотозона може створити позитивний настрій всьому заходу.

Банер для фотографування на весілля може використовуватися як всередині приміщення, так і зовні. Стандартні розміри фону для фотосесії 2х2 м. або 3х2 м., в основному залежить від кількості гостей, тому можна виготовити мобільні конструкції для весілля за індивідуальними розмірами.

Фотозона на день народження, ювілей

Дитячі фотозони починають використовувати вже з першого дня народження дитини. В цей зворушливий і радісний момент життя, яскравими конструкціями, ви можете створити настрій не тільки малюку, але і всім оточуючим. А продивляючись потім фотографії заходу, можна зануритися в атмосферу щастя.

Фотозони на ювілеї використовують і в 16, і в 75 років. Для молоді будуть актуальні яскраві конструкції, які можуть виконувати роль сцени, а для старшого покоління — строгі та витримані.

Фотозона на корпоратив

На таких заходах банер для фотозони є ключовим місцем, де збирається найбільша кількість запрошених. Відповідно фотографій з фоном, який символізує ідею свята, буде достатньо і більшість буде розміщена в соціальних мережах.

Тому такими рекламними кампаніями користуються не тільки маркетологи та піарщики, а і благодійні громадські організації, політики. Адже з’являється чудова можливість просунути свій бренд, а пізніше впливати на продажі або популярність.

Каркас з хромованої труби

Для кріплення банеру частіше використовується хромована труба. Конструкція легка, стійка, швидко збирається і розбирається, її можна використовувати чисельні рази. По краю банеру встановлюються люверси, за які, за допомогою пластикових хомутів фон кріпиться до каркаса.

Купити фотозону в Полтаві можна в компанії “Реклама Маркет”. Дизайнери нашого агентства можуть розробити дизайн, який буде підходити вашому сімейному або корпоративному святу. Замовити фотозону Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку “замовити прорахунок”, менеджери оброблять заявку і дадуть відповіді на всі питання, що виникли.

Даний запис також доступний на %s